MultilanguePack +Windws 7 legalne czy nielgalne?

Mam pytanie bo sciagnołem ¤ Windows 7 Language Pack (x64) - DVD (Multilanguage) już sciagnołem sa tam wszystkie jezyki ma to 2gb i mam pytanie jaki widnows obsłuzy mi tę paczkę jezyków i który bedzie najlepszy w moim przypadku (Dla studenta i troche do gry :P) mam mozliwośc do pobrania takowych :

¤ Windows 7 Profesional (x64) - DVD (English)

¤ Windows 7 Profesional (x86) - DVD (English)

¤ Windows 7 Ultimate RC (x64) - DVD (English)

¤ Windows 7 Ultimate RC (x86) - DVD (English)

I jak to wygląda i czy to sie na legalu spolszcza ta paczka Windows 7 Language Pack (x64) - DVD (Multilanguage) Czy wystepuja jakieś problemy w tym

Mam 2gb ramu procesor ATHLON 64

Proszę o jak najszybsza odpowiedz ponieważ musze jak najszybciej postawic kompa do użytku

Thx za odpowiedz

Po co kombinujesz z jakimiś spolszczeniami? Przecież możesz legalnie spolszczyć Win 7 zaraz po zainstalowaniu - robisz to za pomocą Windows Update.

Powiadasz ? nie wiedziałem o.0

A która wersję sciagnac ?? bo mam takie dostępne jak napisałem wyzej (Wszystko full legal …)

Ps 5h sciagania w plecy myslałem ze sie nie da spolscic na legalu …

To dzis mam w nocy co robic a ktorą ?

zakładając, że to : ¤ Windows 7 Profesional (x86) - DVD (English) to wersja RTM to ściągaj to, bo troszkę za mało ramu na system x86_64 :slight_smile:

Nie_sz_bana , nie robiłem tego w Win 7 ale z opisów na forum domyślam się, że jest podobnie (jeśli nie tak samo) jak w Viście Ultimate - wchodzisz na Windows Update, sprawdzasz dostępne uaktualnienia i widzisz wszystkie dostępne paczki językowe. Zaznaczasz tą, która Cię interesuje, ściąga się, następnie instalacja i po bólu.

Tu jest wątek, który może Cię zainteresować: problem-instalacja-spolszczenia-win-professional-x64-t349195.html

Powiem Ci jak to jest na moim przykładzie: mam Windows 7 Professional z MSDN AA, standardowo jest on w języku angielskim. Do tego ściagnąłem wymieniony przez Ciebie Multilanguage DVD, następnie w opcjach językowych wybierasz instalacje nowego języka i wskazujesz na polski plik .cab na płycie DVD (pl-PL). Instaluje się, wybierasz, że ma jeszcze spolszczać ekran powitalny i to wszystko.

Bzdury gadasz, wersja professional i niższe nie umożliwiają zmiany języka z poziomu “klikania” Tylko wersja Ultimate umożliwia w ten sposób co opisujesz zmianę języka. Pewnie masz wersję Ultimate skoro tak zrobiłeś jak piszesz wyżej. Co do zmiany języka w wersji professional polecam google. Na polskich stronach jest wytłumaczone jak to zrobić w 5. krokach bezboleśnie. Taka mała uwaga. System jest spolszczony, ale już pliki pomocy nie. To tak gwoli ścisłości. System będzie w pełni spolszczony tylko gdy już pojawi się oficjalny obraz polskiej wersji instalacyjnej. Pozdrawiam.

Czyli co mam sciagnac ?? bo juz sie gubie …

Co bedzie latwo spolscic ? i co bedzie pod mojego kompa …

PS chce to dziś w nocy sciagnac a rano zainstalowac:p

Są już paczki w windows update dla różnych języków jako opcjonalne, więc obecnie nie ma raczej sensu ściągać czegokolwiek. Zainstaluj W7 i później w WU wybierz paczkę z językiem polskim.

PS. W7 Ultimate tylko umożliwia zmianę języka.