Multilogowanie do GG

Witam. Ostatnio trapi mnie problem multilogowania (mam AQQ więc widzę te czynności). Otóż posiadam sieć miejską. Od jakiegoś czasu rzekomo ktoś mi wchodzi na konto GG… Zmieniłem hasło do maila, GG - keyloggerów nie mam. Pytanie do skrzynki jest nie do złamania. IP z którego jest multilogowanie to mój adres, jednakże jak podkreśliłem jestem użytkownikiem sieci miejskiej. Czy możliwe, że administracja sieci sobie włazi? A może w czymś innym jest problem w co wątpię?! Pozdrawiam :

CZy w AQQ używasz oprócz transportu GG jakiegoś innego protokołu? Np tego z którego korzysta AQQ? Jeżeli tak, to podczas podłączania widzisz napis “Multilogowanie”, ponieważ AQQ łączy się równocześnie z kilkoma sieciami.

A to dziwne. Ja łącze się poprzez Aqq z GG i jabberem, ale nigdy czegoś takiego nie zauważyłem… Chyba, że jabber się do tego nie zalicza :o

U siebie w AQQ też zauważyłem to zjawisko, raz czy dwa.

Mam Jabbera, który i tak się nie łączy (zapewne administracja zablokowała)

Wygląda to mniej więcej tak;

Multilogowanie

Gadu-Gadu Client wersja ta i ta

IP - tu moje

Komunikat wyskakuje po wylogowaniu się łajdaka. Zacząłem go też ręcznie wylogowywać w ustawieniach wtyczki GG, które mam cały czas otwarte i sprawdzane. Jednakże niezręcznie się czuje myśląc, że sobie wejdzie podczas mej nieobecności i innym nieprzyjemności narobi…

Ponieważ GGNetwork wprowadziło taką funkcję jakiś czas temu, chyba zaczęło się od mobilnego gadu w wersji 3.1.0. Jest to bardzo niebezpieczne, bo do nie dawna nie było powiadomień o logowaniu (mówię tu o GG10). Logowałeś się w tym samym czasie na gg.pl lub korzystałeś z MGG? Jeśli tak to nic wielkiego, jeśli nie to zalecane jest zmienić hasło jak najszybciej.

Więcej o multilogowaniu: http://gadunews.pl/news.php?readmore=374%20

Nie… Hasło zmieniłem, i to dwa razy, czy to coś dało?

Powinno. Prawdopodobnie ktoś wszedł na Twój numer wtedy kiedy utworzyłeś u kogoś profil i zapamiętałeś hasło lub ktoś na twoim komputerze użył programu GGTools 3 lub NoweGGTools i stamtąd “zabrał hasło”.

Nawet jakbym u kogoś utworzył zmiana hasła powinna wymusić u kogoś podania najnowszego, nieprawdaż?

Tak, dlatego nie ma co się bać

Prawdopodobnie masz niestabilne łącze i AQQ pokazuje wylogowującą się Twoją poprzednią sesję, która się rozłączyła.

Od aktualizacji AQQ też mi to wyskakuje że ktoś (nie wiem jakie ip możliwe że moje) na gg10 jest na moim koncie gg.

Ale coś tu nie pasuje ja nigdy nie miałem tego sza**u (gg10) na kompie to skąd gg10.

Zmieniłem hasło i to samo do gg, czyżby gg nas monitorowało, jakiś wirus wkradł się na gg (aqq) ?

By sprawdzić czy ten komunikat to nie jakiś błąd to włączyłem stare wysłużone gg7.7 i na aqq wyskoczyło też że multi logowanie ale z gg7.7 czyli coś tu naprawdę nie pasuje lub jest to jakiś błąd po prostu.