Multimedia 1mb bardzo wolno :(

Witam :smiley:

MIanowicie od jakiegos czasu moj internet 1mb z multimedi staje sie bardzo wolny nie dawno internet chodzil idealnie a teraz pojawiaja sie lagi bardzo wolne sciaganie (np. z rapidshare sciagalem z predkoscio ok 130 a teraz sciagam z 10) okazalo sie ze ten problem dotyczy tylko multimedii poniewaz moi koledzy maja ten sam problem :frowning:

Wiec co mam zrobic ? czy wy tez macie taki probleM?

Na początek proponuję zatelefonować do Multimedii i spytać się, dlaczego Internet jest wolny.

zadzwonić do operatora i wyjaśnić sprawę…

Z tego co się orjętuje to wiele osób narzeka na nich a już wieczorami muwią że tragizm jest :slight_smile:

dzwoń dzwoń dzwoń i jeszcze raz dzwoń do nich …ale nie kiedy to nie pomaga u mojego kumpla jest podobnie Internet 1 mb a transfer 10kb/s i za każdym razem mówią że już naprawiają to . Ja też mam 1 mb i nie narzekam nigdy nie miałem problemów może z 2 razy wystąpiły krótkie przerwy w dostawie ale to dosłownie na parę minut . Nie wiem od czego to zależy , że niektórym śmiga a nie którym muli . Słyszałem ostatnio że gdzie nie gdzie już nie przyłączają ludzi bo linie za bardzo obciążone i centrale nie dają rady …ale jak nie ma innego usługodawcy to trzeba się męczyć :slight_smile: