Multimedia 1mb bardzo wolno :(

(Szczurek210) #1

Witam :smiley:

MIanowicie od jakiegos czasu moj internet 1mb z multimedi staje sie bardzo wolny nie dawno internet chodzil idealnie a teraz pojawiaja sie lagi bardzo wolne sciaganie (np. z rapidshare sciagalem z predkoscio ok 130 a teraz sciagam z 10) okazalo sie ze ten problem dotyczy tylko multimedii poniewaz moi koledzy maja ten sam problem :frowning:

Wiec co mam zrobic ? czy wy tez macie taki probleM?

(Marcin_S) #2

Na pocz膮tek proponuj臋 zatelefonowa膰 do Multimedii i spyta膰 si臋, dlaczego Internet jest wolny.

(Technik Elektro) #3

zadzwoni膰 do operatora i wyja艣ni膰 spraw臋...

(pysiu) #4

Z tego co si臋 orj臋tuje to wiele os贸b narzeka na nich a ju偶 wieczorami muwi膮 偶e tragizm jest :slight_smile:

(Batonik91) #5

dzwo艅 dzwo艅 dzwo艅 i jeszcze raz dzwo艅 do nich ...ale nie kiedy to nie pomaga u mojego kumpla jest podobnie Internet 1 mb a transfer 10kb/s i za ka偶dym razem m贸wi膮 偶e ju偶 naprawiaj膮 to . Ja te偶 mam 1 mb i nie narzekam nigdy nie mia艂em problem贸w mo偶e z 2 razy wyst膮pi艂y kr贸tkie przerwy w dostawie ale to dos艂ownie na par臋 minut . Nie wiem od czego to zale偶y , 偶e niekt贸rym 艣miga a nie kt贸rym muli . S艂ysza艂em ostatnio 偶e gdzie nie gdzie ju偶 nie przy艂膮czaj膮 ludzi bo linie za bardzo obci膮偶one i centrale nie daj膮 rady ....ale jak nie ma innego us艂ugodawcy to trzeba si臋 m臋czy膰 :slight_smile: