Multimedia 6mb

Witam serdecznie.

Od października stanę się posiadaczem internetu z multimedii o prędkości 6 MB.

Prosiłbym Was o wasze opinie o tym wyborze i opiniach o tym usługodawcy.

Dodam jeszcze, że wybierałem między neozdradą a multimedią i wybrałem tę ostatnią z powodu większego uploadu,(na uploadzie zależy mi bardzo) a w tej samej cenie.

Mój kolega ma 1mbit w multimedii i w godzinach 18-24 nie buforują mu się pliki na youtube.com.

Jest tak w całej multiimedii, to jest gorsze od TP :stuck_out_tongue:

Ja mam internet w multimediach od ponad 5 lat i nigdy nie spotkałem się z tym żeby w tych godzinach filmy z youtube’a się nie buforowały :x :x :x . To jakaś bzdura! Może Twój kumpel ma złe kable od neta :stuck_out_tongue: :lol: A tak na poważnie to w ciągu tego czasu mieli u mnie w mieście ze 2 awarie, tak przez 2-3 h nie było neta, ale ogólnie solidni są.

a jak z transferami? :smiley:

Ja mam neta 512/256 (download/upload) i transfery w porządku (tj. ok 62 KB/s download i 32 KB/s upload) w innych prędkościach (z opinii znajomych) też nie ma problemów z transferem danych.

a jak wygląda sprawa u innych ? 8)

hahaha większej bzdury w życiu nie słyszałem.

Mam Multimedie 512 i typy zaczynają mnie wkurzać. Dosyć często w godzinach późnonocnych nie ma neta. Ale z tego co słyszałem to cały Olsztyn tak ma. Po prostu badziewnie to w OLN zrobili.

Hejka. Co do MM to jestem posiadaczem MM 2MB i powiem ze na rapidzie spokojnie cale łacze jest obciazone czyli te 240kb/s .Upload tez nie jest zly 30/s ale trafiaja sie dni kiedy dostepy do serwerow sa tak duze ze trageda ale mozna przezyc.nie ma problemu z P2P. najwazniejsze zeby od głownego rozdzielacza chyba GMF szedl osobny kabel do telewizji i do internetu.wszstko wtedy pracuje stabilniej.

MM to szczerze mówiąc jeden z lepszych providerów w polsce mimo że ma szkielet na TPSa… ( jak 90 % ) operatorów w polsce

Sam jadę na 6 MB Biz ( 1 MB uploadu )

O MM mogę Ci powiedzieć wszystko.

Znam tą firmę/sieć na wylot.

Polecam 6 MB.

oki dzięki za opinie