Multipakiet TP - Pytanie w sprawie podłączenia


(Seba52a) #1

Witam

Jestem nieszczęsnym posiadaczem internetu radiowego. Umowa kończy mi się już nie długo, a nie mam zamiaru przedłużać umowy.

Postanowiłem więc szukać już jakieś atrakcyjnej oferty internetu. Rozmyślam właśnie nad Multipakietem TP. I tu mam mały problem.

Nie posiadam telefonu stacjonarnego :(, ale w multipakiecie jest w zestawie telefon stacjonarny.

Czy w moim przypadku jest możliwość założenia tego zastawu czy nie ??


(M Zganiacz) #2

Przejdź się do Orange (maja umowę z TP) i zapytaj jak to teraz jest.

Ostatnio było głośno o tym że TPsa przegrała sprawę o konieczność posiadania telefonu stacjonarnego aby było możliwe podłączenie internetu.

Teraz jest chyba możliwe podłączenie albo jednego albo drugiego.


(Jakub Poniatowski) #3

Z tego co mój tata pracował w TP, to można było założyć telefon radiowy z TP... Dowiedz się o takim czymś... Po prostu masz gdzieś skrzynkę z boku domu a z tej skrzynki jest taka antena( dł. mi nie znana) ponądz działa i to nawet dobrze... Tak jak mówił kolega Matek84 , jedź do orange czy TP i spytaj się o tą usługę i o telefon radiowy z TP... Powinni Ci wszystko powiedzieć...


(Seba52a) #4

Ja nie mam żadnej skrzynki, ale chyba wiem o jaką skrzynkę ci chodzi. Ja mieszkam w domu jedno rodzinnym i nigdy u mnie TP nie zakładało telefonu.

W tym problem, że najbliższy punkt Orange jest 20km od mojego domu i nie mam za bardzo czasu jechać. :frowning:


(Jakub Poniatowski) #5

sebatan , źle mnie zrozumiałeś...Jeśli miałbyś zakładać telefon radiowy z TP to oni założyli by Ci gdzieś na zew. ścianie domku taką skrzyneczke z anteną... Rozumiesz?? Nie masz czasu, to zadz. do nich....


(Zawias138) #6

jak dzwoniła do mnie konsultantka z TP to mówiła mi że Multipakiet który obecnie posiadam jest dla osób posiadających już wcześniej neostrade więc nie wiem jak to jest teraz chyba że ta pani sie pomyliła :stuck_out_tongue:


(Kpc21) #7

Tak ale można mieć też neostradę na linie telefonicznej bez telefonu. Zamiast abonamentu płacisz za utrzymanie linii - wychodzi nieco taniej.

A nie lepiej założyć telefon na ab. socjalny w TP i do tego Netię??