Mundial 2006 w kompyterze

witam,

mam pytanko - przebywam za granica i nie mam mozliwosci zlapania zadnego kanalu polskiego przez kablowke (jaka mam przeciagnieta do mieszkania). Bardzo chcialbym ogladac wystepy polakow na kompie, pomozcie! !!

nie sadze zeby ci sie udalo ogladac co kolwiek w internecie na zywo… nie no sorki cokowliek mozna ale z taka predkoscia ze nawet nie zauwazysz jak pilka wpada do bramki. Jak dla mnie to albo poszukaj na zagranicznych kanalach - na jakims niemieckim na pewno bedzie mecz z niemcami a moze nawet wszystkie naszej grupy albo zalatw sobiwe zestaw satelitarny - z tego co wiem tvp jest nadawana a juz na pewno polonia ktora zapewne mecze bedzie pokazywac pozdro

TVP Polonia na pewno nie będzie pokazywać.

W Polsce mecze można będzie oglądać w TVP wszystkie “Polskie” czyli 3 sądząc po formie. Finały, półfinały w sumie ma to być połowa wszystkich meczy. Wszystkie mecze będą na kanale sportowym Polsatu, ale wszystkie można będzie obejrzeć tylko w kraju, podobnie jak u nas nie będzie można obejrzeć żadnego meczu w żadnej zagranicznej stacji, no chyba że z anteny naziemnej przy granicy.