Mundial 2006 w kompyterze

(Kubickikamil) #1

witam,

mam pytanko - przebywam za granica i nie mam mozliwosci zlapania zadnego kanalu polskiego przez kablowke (jaka mam przeciagnieta do mieszkania). Bardzo chcialbym ogladac wystepy polakow na kompie, pomozcie! !!

(Ygor) #2

nie sadze zeby ci sie udalo ogladac co kolwiek w internecie na zywo... nie no sorki cokowliek mozna ale z taka predkoscia ze nawet nie zauwazysz jak pilka wpada do bramki. Jak dla mnie to albo poszukaj na zagranicznych kanalach - na jakims niemieckim na pewno bedzie mecz z niemcami a moze nawet wszystkie naszej grupy albo zalatw sobiwe zestaw satelitarny - z tego co wiem tvp jest nadawana a juz na pewno polonia ktora zapewne mecze bedzie pokazywac pozdro

(Zbiwis) #3

TVP Polonia na pewno nie będzie pokazywać.

W Polsce mecze można będzie oglądać w TVP wszystkie “Polskie” czyli 3 sądząc po formie. Finały, półfinały w sumie ma to być połowa wszystkich meczy. Wszystkie mecze będą na kanale sportowym Polsatu, ale wszystkie można będzie obejrzeć tylko w kraju, podobnie jak u nas nie będzie można obejrzeć żadnego meczu w żadnej zagranicznej stacji, no chyba że z anteny naziemnej przy granicy.