MUSTANG 400W brzęczenie i takie tam

Mam zasilacz Mustang 400W i jest z nim problem… Więc, co parę razy kiedy włączam kompa to zasilacz piszczy , brzęczy wydaje dziwne dźwięki. Wtedy wyłączam go i włączam od nowa i niby chodzi, ale po paru godzinach jest znowu to samo…

Co to może być?

a to że ten zasilacz sam w sobie to ■■■■, najpewniej wentylator dożywa swoich ostatnich dni lub np zaczynają pękać kondensatory

chyba tego nie podłączyłes pod ten zasilacz?

zasilacz od razu do zmiany, modecom mc-350 lub amacrox warrior ax400pnf

ja tego nie podpiołem pod ten sprzęt tylko zrobił to"szpec" w sklepie. Będę musiał pojechać do sklepu z kompem, zasilacz jest na gwarancji. Już jeden zasilacz mi się walnał po tygodniu używania a ten co sie psuje mam pół roku :confused: dali mi szajs w sklepie…

naturalnie, dlatego ty wykaż się wiedzą i poproś o zamontowanie modecoma mc/amacroxa/chiefteca (różnicę w cenie dopłać).

nic gwarancja nie da bo to ■■■■, zasilacz do zmiany nie nadaje się do takiego (ani żadnego innego :stuck_out_tongue: ) kompa

tak jak pisałem, zasilacze mustang tak jak i inne produkty tego producenta są bardzo niskiej jakości więc muszą padać

zmień ten ■■■■ na coś markowego jak już pisałem - amacrox warrior ax400pnf lub modecom MC -350

A do mojego sprzętu jaką moc zasilacza polecacie? Dalej pozostac przy 400W czy może coś większego?

ojj już nie chodzi o moc na tabliczce a o realną, ten mustang w rzeczywistości nie ma nawet 250W… bierz Amacrox Warrior ax400PNF i styknie :wink: