MuVo TX SE vs Zen Nano Plus

Wiem, że temat odtwarzaczy był wałkowany wiele razy ale mam konkretne pytanie.

Czy jest jakaś różnica w jakości dźwięku między tymi odtwarzaczami ?

Bo jeśli Zen Nano Plus okazałby się lepszy to dołożył bym do niego kasy.

Czy może lepszym wyjściem byłoby kupno lepszych słuchawek do MuVo TX SE ? Ile by kosztowały słuchawki, które byłby naprawde lepsze ? Ale bez przesady z ceną :smiley:

wiesz… ja mam MuVo TX SE… jestem z niego zadowolony… ale sluchawki… co prawda dobre, ale sie szybko psuja… wiele znam osob ktorzy maja creativa i sluchawki im sie popsuly…

smialo moge ci polecic sluchawki TDK CP-100 :slight_smile: jest to wydatek rzędu 25zl.

kupilem w media markt, ale wiem ze sprzedaja je tez w macro i tesco…

zdjecie maja bardzo dobry dzwiek… :slight_smile: polecam :slight_smile:

p.s. jak widzisz na zdjeciu… sa bardzo praktyczne… maja tz.pilot(nie jestem pewien czy to sie tak nazywa). dzieki temu dobrze sie trzymaja ucha… w ogole to nie przeszkadza… :slight_smile:

Don_Filippo : Moj TX FM ma już prawie rok… słuchawki jak nowe wszystko działa więc to chyba zależy od traktowania :x

Dołóż do porządnych słuchawek… żadne TDK czy inny badziew, kup KOSS’y np: plugi -> klik albo dołóż trochę więcej i sporty kilk ale w przedziale do 60 zł Plugi będą najlepszym rozwiązaniem. Miodny dzwięk i izolacja od otoczenia (wlasciwie zaden odglos sie nie dostaje) dobrym wyborem są też Te słuchawki ale już bez izolacji co dla mnie jest minusem