Muzyka sie zacina!

Witam!!

Mam problem od kilku dni gdy wlaczam winampa i slucham muzyki to tak jak by sie ona przycinala albo cos w przyspieszonym tepie lecial … dodam ze nie juest to wina winampa prze instalowywalem go pare raz i ster od karty dziwekowej rowniez prosze o pomoc

W innych odtwarzaczach jest normalnie ?

Wejdź w:

START -> Panel sterownia -> Dźwięki i urządzenia audio -> zakładka “Audio” -> w pozycji “Odtwarzanie dźwięku” sprawdź, czy jest wybrana Twoja karta dźwiękowa. Jeżeli nie, to wybierz ją -> Zastosuj, Ok.

Dodatkowo sprawdź w Menadżerze Zadań jakie jest zużycie procesora podczas zacinania odtwarzanej muzyki.

nie o tam jest wszystko ok sprawdzilem jest moja karta…

A to ?

no skacze od 4% do 19%

Sterowniki do chipsetu płyty głównej masz zainstalowane ?

Spróbuj zainstalować inną wersję sterownika do karty dźwiękowej (starszą, nowszą).

no nie mam zainstalowanych a i plyty nie mam gdzies sie zapodziala a na internecie szukalem i nie moge znalezc moze moze wiesz skad je wziasc model plyty MSI K8MM-V

Za pomocą narzędzia producenta Live Update Online wyszukasz wszystkie sterowniki do swojej płyty głownej. 8)

no spoko znalzlem nawet plyte wszystko zainstalowalem tylko ze teraz wogle nie chodzi;/ o co kaman???

Moim zdaniem problem leży tu. Rejestr po odinstalowaniu zostaje podziurawiony. Nawet po zainstalowaniu tego samego i tak brakuje plików. Powodem jest to, że sterownik z reguły “łącza się” z systemem. Instalowanie kilku różnych wersji sterowników, bez reinstalacji Windowsa tylko szkodzi systemowi.

pszemek_21 , najpierw zainstaluj ten sterownik do chipsetu płyty głównej.

Po zakończeniu instalacji uruchom ponownie komputer.

Następnie zainstaluj ten sterownik do karty dźwiękowej.

Po zakończeniu instalacji uruchom ponownie komputer.

Teraz wejdź w:

START -> Panel sterowania -> Dźwięki i urządzenia audio -> zakładka “Audio” -> w pozycji “Odtwarzanie dźwięków” sprawdź, czy jest wybrana Twoja karta dźwiękowa. Jeżeli nie, to wybierz ją -> Zastosuj, Ok.

wszystko jest ok mam wszystkie orginalne juz stery za instalowane (plyta sie znalazla)a jest cos takiego ze niektre pioseni chodza narmalnie a nie ktore zacinaja sie …

Odpowiedź dla potomnych co nie rozwiązali problemu, otóż miałem problem co muzyka mi się zacinała a komputer normalnie chodził, podobnie było z filmami. Próbowałem wszystkiego reinstlować stery, kodeki, service packi, nawet usuwać nieprawidłowie wpisy w rejstrze, i co się okazałą wystarczyło puścić defragmentator dysku, i problem jak ręką odjął. pozdrawiam i nie musicie dziękować