MW2 Steam, Usuwa się

Hello, mam wielki problem, zacznijmy od początku.

Tak więc zakupiłem MW2 ponad rok temu.

Około Miesiąc temu po włączeniu komputera Modern Warfare 2 - Multiplayer się usuneło ze steama, trzeba było od nowa sciągać/instalować z płytki.

No dobrze, zainstalowałem na nowo, grałem grałem, aż do wieczora, kiedy znów wyłączyłem komputer.

Odpaliłem rano komputer i znowu MW2 się usuneło. Więc znowu zainstalowałem, i było tak dalej przez kilka dni.

Wkoncu odpuscilem i zakupiłem MW3, no i MW3 mi się nie usuwa tak jak MW2, ale tęskniłem za MW2, ponieważ to jest cudo.

Więc wczoraj zainstalowałem znowu MW2, zgasiłem komputer, rano wstałem, MW2 Nadal było, Sukces !, lecz dobrze, potem wyłączyłem komputer, odpaliłem go po kilku godzinach, i lipa, mw2 nie ma …

Nie wiem co z tym zrobić, a MW2 naprawde chcę grać, ponieważ to moim zdaniem najlepszy COD, nie licząc COD’a 4.

Dzięki za odpowiedź, z góry dzięki !

Dobrze znam to zjawisko steam’a że lubi czasami gubić pliki od coda lecz nie wiem co jest tego przyczyna (pewnie jeden z wielu jego bugów) ale raczej przy odpalenia jakieś gry lub sam gubił ale nigdy nie słyszałem by sam co chwilę notorycznie usuwał pliki gry, może spróbuj całkowicie usunąć steam’a i zainstalować na nowo być może pomoże.

Gdybym usunął całego steama, to by się wszystkie gry usuneły, a tego nie chcę(internet 2mb ;_:wink:

Nie wiem, może spróbować, zainstalować i zrobić backup :confused: ?

Możesz zrobić kopie zapasowe wszystkich gier na których ci zależy, po tym możesz przywrócić każdą grę bez problemu tylko miejsce kopi oczywiście musi być inne niż niż w folderze steam’a

Dobra sukces !!

Nie usuneło się, zainstalowałem wczoraj wieczorem, i do dzisiaj rano jest. Ale zobaczymy wieczorem dam wam znać ! :slight_smile:

Wczoraj po zainstalowaniu i pobraniu wszystkich aktualizacji sprawdziłem około 5 razy spójność plików, i zrobiłem kopie zapasową multiplayera(jest taka opcja steam). Zobaczymy wiec wieczorem.