Myląca klawiatura + Log

(Mith Mercenor) #1

dzisiaj spotkal mnie bardzo dziwny proble, moja klawiatura zaczela wariowac... jak nacisne

lewy shif wyswietla mi sie qqqQqq a jak nacisne prawy to widze zzzZzzzz. malo tego, wszystkie

klawisZe mi wariuja. nie wiem co to moze byc. spybot nic nie wykryl. noton tez. anti-spyware

tez nic. nie wiem co mam robi. przepraszam zA wyglad mojego posta, ale to wina mojej klawiatury.

nie umiem sie nadziwic jak mi sie udalo tu zarejestrowac. jestescie moja ostatnia nadzieja przed

formatem... prosZe o pomoc(wykrzykniki) tutak prezentuje loga, prosze, powiedzcie mi co tu jest

nie tak i jak to moge naprawic...

Asterisk

(Malkovicz) #2

Pierwsze co to wywal Nortona bo to bardzo kiepski antyvirus. Polecam Kasperskiego, Nod32 lub np: darmowego Avasta (żeby nie było - miałem je wszystkie)

Ale zanim to zrobisz przeskanuj sobie komputer jakimś online skanerem (np: http://www.kaspersky.com/virusscanner). Jeśli to wirus to powinien go wykryć.

(Irekxara) #3

O4 - HKLM…\Run: [Alcmtr] ALCMTR.EXE

niedobre

(B Mysliwiec) #4

Wywal kilka procesów z autostartu bo masz go duzego.

Start>Uruchom>msconfig>Zakładka Uruchamianie :slight_smile:

(Joan Sunshine) #5

Zafixuj, plik usuń z dysku, ale to nie on powoduje opisane problemy. Daj loga z Silent Runners (zaznaczasz No i czekasz aż skończy pracować w tle).

(Mith Mercenor) #6

Dziękuje bardzo za pomoc! !!