myPhone co sądzicie o tych telefonach?


(Koszal No 1) #1

Witam na allegro od zatrzęsienia namnożyło się telefonów firmy myPhone, muszę przyznać że wyglądają bardzo ładnie i sam telefonik też ma funkcje porównywalne z konkurencją ale cena jest o wiele niższa... czy idzie to razem z jakością? proszę o opinie może ktoś ma taki telefonik?? przymierzam się do kupna nowego i zastanawiam się właśnie nad tym telefonem.


(Miszkurka2000) #2

Firma z Polski, składane w Chinach (ale to wszystko normalne), długa gwarancja (chyba 3 lata), podobno kiepskie menu i nie całkiem spolszczone, niska cena jak na zamontowane bajery.

Też się zastanawiałem nad kupnem takiego (patriotycznego) telefonu na 2 karty SIM ale naczytałem się sporo negatywnych opinii (pozytywnych tez było dużo) o tych telefonach.

Szczerze to decyzja jest na prawdę trudna.

http://www.myphone.pl/

http://www.mgsm.pl/katalog/myphone/

Zostałem przy mojej NOKIA 1200


(lukasz_n) #3

Miałem niedawno na próbę takiego myPhone, za taką małą kaskę to rewelacja, fakt interfejs nie za dobrze spolszczony(przełączyłem na angielski), jakość........ tu trochę schody ja oceniam na dobry/dostateczny ze wskazaniem na to drugie ale za to gwarancja jest. Nie miałem z nim żadnych problemów, ale mi służy jako zapasowy.