Mysz bezprzewodowa do ~400 zł

G305 w zupełności styknie. Za 200 zł wyrwiesz.
Lub dopłać jeszcze troszkę i zakup mercedesa - G502 Lightspeed HERO

Wiesz wszystko fajnie, tylko chodzi o to, że ponoć wszystkie Logitechy mają to co napisałem w poście. Nie wiem na ile to prawda, a na ile to po prostu złe użytkowanie, np. Rzucanie myszką czy wciskanie na tzw. Chama. Dlatego wolę się poradzić kogoś.

Używam 3 rok Logitech Anywhere 2s I nic co napisałeś w pierwszym poście mi się nie dzieje. Może katując graniem by tak było, ale nie gram.

No ja korzystałem z dużej (bardzo) ilości myszek z racji testów i recenzji i nie miałem z tych żadnych problemów a gram ponoć dużo w FPS’y :slight_smile:

A z g703 korzystałeś może? Możesz się jakoś wypowiedzieć o niej?

1 polubienie

Mam G603 od około roku, nic się z nią nie dzieje.
Córka ma 305 podobny czas, nic się z nią nie dzieje.
Wcześniej ja a potem młoda katowaliśmy M515 przez w sumie chyba 8 lat, do dziś nic się z nią nie dzieje.

Ja nieźle męczyłem M185 na Wiejskim Życiu i innych grach z nieustannym klikaniem na codzień, a to niby budżetowa myszka, obecnie kosztuje 6 dych w Media Expert. Wytrzymała 6 i pół roku, ale zaliczyła nieprzyjemny upadek. Bez niego, na pewno by działała dłużej. Siedziałem sobie z laptopem na łóżku, siostra dostała głupawki i rzuciła mi się na plecy, a ja się na nią wkurzyłem i uderzyłem pięścią w plastikową podkładkę na której używałem myszki, a mysz podskoczyła i spadła, po czym nie dało się z niej normalnie korzystać.

Ja mysz co jakiś czas profilaktycznie czyszczę i jak stara to prysnę “Kontaktem” w przełączniki i rolkę.

A możesz mi powiedzieć czym się różni ta: https://www.ceneo.pl/55898645 od tej https://www.ceneo.pl/83698977 model niby taki sam ale inny kod w nawiasie. To na pewno to samo? Trochę to dziwne.

Jedna i druga ma te same parametry i nazwę. Być.moze Ceneo się walnął lub jeden z tych modeli miał wznowioną serię

Jako recenzent sprzętu, to się trochę ośmieszyłeś.

no to wyjaśniaj

wystarczy poszukać w necie i dowiesz się o różnicach.

No i jest tak jak pisałem - wznowili wersję. Jedna jest dostępna a druga nie.

Nie, mają inne parametry.

Trudno to nazwać konkretną odpowiedzią :smiley::smiley:

Skoro mają podobno inne parametry i/lub jedna jest jakby nowsza od drugiej to który model to który? Wolę dopytać, bo ja na necie nie mogę znaleźć wpisując ten numerek jakby różnic czy któraś nowsza lub nie.(widocznie szukać nie potrafię więc wolę dalej dopytać)

Bierz nowszy, to ten z HERO i większą czułością.

Dziękuję i przepraszam za idiotyczne pytania i dopytywanie, ale wolę się upewnić niż wydawać w tzw. błoto nie małe pieniądze za myszkę.