Mysz bezprzewodowa

Witam.

Ostatnio przydażył mi się niemiły incydent w postaci odmowy pracy przez mojego zasłużonego gryzonia - optyczną mysz A4Tech’a.

Co ta tym idzie muszę nabyć następnego.

Wydaje mi się, że najlepszym wyborem będą produkty Logitech’a - ale które??

Sam zastanawiałem się nad modelami LX7, MX600 i MX610…

Według recenzji benchmark.pl LX7 jest dość mała co dla mnie będzie bardzo niewygodne :frowning:

MX natomiast są dość kosztowne, choć według TEJ AUKCJI różnica jest dość znaczna.

Logitech MX610 jest dobrze opisany w benchmark.pl - uzyskuje tam b. dobre opinie. Niestety nigdzie nie mogę znaleść parametrów i opisu MX 600 (nawet na oficjalnej stronie Logitech’a) :frowning:

Z tego co zaobserowowałem, to jest to mysz sprzedwawna w zestawach klawiatura+mysz.

Jakie są wasze opinie na ten temat?? Czy różnice MX600 i MX610 są duże?? Czy warto wydać dodatkowe pieniądze??

A może macie swoje własne propozycje na solidną bezprzewodową mysz optyczną (najlepiej laser).

mx610 ma poprostu więcej opcji i jest bardziej wydajniejsza,lepszy laser ,bardziej czuły ale niezbyt znacząco,jeśli niezalęzy Ci na wielu przyciskach to nieopłaca sie przepłacać,to spora różnica cen,chyba że cena niema zbytniej wagi

Tam to i mysz kulkową by wychwalali :lol:

Dla mnie bezprzewodowa jest złym wyjściem :wink:

Wyobraź sobie że grasz/pracujesz i nagle “battery low” i musisz śmigać do sklepu po nową baterie.

Witam!

Mam MX 610 i jestem super zadowolony z tej myszki…

Naprawdę polecam!

Co do baterii… Błażej przesadza… ja mam 4 akumulatorki GP każdy po 2000mAh - wkładam dwa do myszki, a kolejne dwa leżą naładowane, jak się rozładują, to wymieniam, a te rozładowane wkładam do ładowarki… po problemie!

Najlepsze jest to, że można baterie sobie zmienić bez wyłączania kompa czy myszki i po włożeniu nowych myszka działa nadal normalnie :slight_smile:

Naprawdę wypasiona myszka, dla graczy również.

Baterie raczej nie będą problemem. Będę używał akumulatorków więc nie będę musiał “śmigać do sklepu po nową baterię”.

Graczem też nie jestem, a jak już to gram albo w samochody albo FIFE a tam myszki nie potrzeba. Jedynie “bawię” się nieco grafiką w Macromedia Flash 8 i Jasc Paint Shop Pro 9.

Mam teraz dylemat między MX600 i MX610. Nie wiem którą wybrać. Różnica cenowa jest naprawdę spora, różnicy parametrów nie znam. Gryzoń będzie raczej zakupem na dłuższy czas…