Mysz dla gracza CS (100zł)

Witam,

szukam myszki dla gracza na potrzeby gry CS (myślę że każdy wie o jaką grę chodzi).

Kolega mówi że jest jakaś polska firma która robi myszki w cenie ok. 100zł trochę lepsze od Logitecha, ale w każdym bądź razie proszę o wasze propozycje, linki do sklepów i allegro możliwie najtaniej.

Pozdrawiam

Jeśli chcesz już dobrą myszkę to dopłać 20zł i kup Razer Deathadder. A co do Twojego kolegi to powiedz mu że Lognetmedia (polska firma) nie jest w żadnym stopniu lepsza od Logitecha ;D

A Razer Salmosa? Tak samo jak Deathadder ma 1800DPI tylko zamiast 5 przyciskow ma 3 a cena to 92zł (allegro) co myślicie?

Jeśli jesteś prawo ręczny to jednak polecałbym Ci Deathaddera - bardzo dobrze trzyma się go w ręce a to ważne podczas gry :slight_smile: Salmosa jest przeznaczona dla obu rąk przez co komfort gry będzie gorszy niż na DA

narazie tylko deathadder, ewentualnie mx518, nic z laserowych, nic z myszy bezprzewodowych, pamiętaj że do myszy potrzebujesz dobrej podkładki

Ja mam A4Tech X750BF i jest niezla, laserowa - gram na blacie bez podkladki - i swietnie smiga. Przynajmniej jak kupywalem to mialem kase - tylko 80 PLN i jest warta swej ceny. Ale jak masz 100PLN to moze w cos lepszego zainwestowac. Tera moja mycha to 70 PLN kosztuje, ale polecam.

Dlaczego nie laserowe? Czy po prostu w tej cenie nie laserowa?

laser nie jest jescze tak dopracowany, jak optyka, tym bardziej razer stosuje optyke 3 generacji, w laserze czesto powstaje efekt akceleracji wstecznej, napewno laser kiedys bedzie lepszy od optyki ale to jescze nie teraz

Czesto mowisz? U mnie jakos tego nie zauwazylem… i zeby to zauwazyc musialbym chyba wlaczyc myche na najwyzsza rozdzielczosc, a gram na 1000 lub 1600 bo dla mnie 2000 to za duzo, a 2400 to w ogole kosmos.

Test mysz laserowych < polecam zajrzec

ja posiadam Razer Copperhead (laser) i jestem very happy, nie mam jakoś akceleracji wstecznej.

PS. http://pclab.pl/art28557.html <- test 39 myszek

krótko, mx518

http://www.allegro.pl/item450254719_salon_logitech_mx518_1800dpi_nowa_wers_vip_mx_518.html

Powinieneś wybierać pomiędzy Logitech MX518 - 97,50zł lub Razer Deathadder - 126zł Co prawda w zestawie jest gratis podkładka Pentagrama, nie jest to jakaś super podkładka, ale lepsze to niż “jazda” po gołym blacie.