Mysz do CS 1.6

Witam.

Chciałbym sprawić sobie nową mysz do gry w Counter Strike 1.6. Na stronie Pentagra G-Shock zauważyłem, że wszyscy gracze z drużyny CS 1.6 mają Microsoft Intellimouse 3.0. Proszę o recenzję tego gryzonia graczy, którzy mięli z nią styczność.

Z góry dziękuję.

Złączono Posta : 26.06.2007 (Wto) 13:44

P.S czy można podkręcić małą ilość DPI w tej myszy? ;/

Miałem już kilka lepszych myszy (brat gra w CS:S), np. Razer Copperhead, Microsoft Habu czy Razer Crait, teraz właśnie mam IE 3.0 :slight_smile: Ogólnie mysz jest stworzona dla graczy praworęcznych, ustawień DPI nie ma w przeciwieństwie do Razerków co jest istotne. Jeśli wolisz małe myszki to polecam Krait a jeśli większe to Copperhead - ogólnie Razer jest najlepszy (imo) :wink:

Hmm ale Razer Copperhead jest strasznie drogi ;/

Piszesz, że aktualnie masz IE 3.0. Napisz coś więcej jak możesz np. jakie widzisz +, a jakie - i czy dobrze gra Ci się w CS bo to jest dla mnie najbardziej istotne.

Jestem praworęczny i wole duże myszki :wink:

P.S obecnie mam myszkę za 19.99 ;). Zauważę dużą zmianę po zakupie IE 3.0 :p?

Ja mam Razer Krait i ogólnie jest super.

Niestety ostatnio (prawdopodobnie wina kompa) - coś się złego z nią dzieje…

Potrafi się zamrozić, nieraz słychać w windowsie ten dźwięk (wykryto nowe urządzenie usb), w grze podobnie.

Próbowałem usunąć accelerację itd., ale niewiele to dało.

Słyszałem, że w biosie trzeba zmienić MOUSE USB SUPPORT na ENABLED,

ale u mnie jest tylko opcja dotycząca klawiatury…

Co lepsze - na poprzednim pc nie było takich problemów :confused:

Jeśli ktoś wie jak rozwiązać ten problem - będę bardzo wdzięczny :mrgreen:

Miałem ten sam problem z Copperheadem, jest to plaga w myszkach Razera, zainstaluj nowsze stery, najlepiej napisz do nich maila to Ci prześlą tak jak mi :wink:

Ja już dawno skończyłem w to grać, czasem zagram 4fun :stuck_out_tongue: Jeśli jesteś praworęczny i lubisz duże myszki to ta powinna być dobra dla Ciebie, po przesiadce na taką mysz ze zwykłej za 20zł poczujesz ogromną różnicę i ok. tydzień będziesz się przyzwyczajał ale warto, dożuć do tego jeszcze jakąś dobrą podkładkę (np. QcK+) :slight_smile: Nie podoba mine się jedynie button 4i 5 umieszczone po jewej stronie zamiast po obu ale to nie wpływa na grę :wink:

Z tego co wyczytałem na jednym z for o cs’ie … to nie polecają tej myszy … lepiej jakiegoś Razera, albo Logitech MX 500 … o wiele lepsze myszy od tego IE. :slight_smile:

Piszą tak ponieważ ma bardzo mało DPI, ale chyba jak zmniejszy się rozdziałke na 800x600 to jest dobrze. Czy to prawda?

NIe pasuje mi jej kształt ;/

Chapnął bym tego Copperhead, ale nie mam kasy :cry:

Złączono Posta : 26.06.2007 (Wto) 18:02

P.S obecna myszka http://www.e5-shop.de/modules.php?op=modload&name=eShop&file=index&req=itemview&IID=202&KID=2007062617593383.19.204.22

kosztuje 16.99 a nie 19.99 :stuck_out_tongue_winking_eye:

Złączono Posta : 26.06.2007 (Wto) 18:06

Aha wie ktoś ile ta IE 3.0 waży??

http://www.microsoft.com/hardware/gamin … b=overview

Tu masz info o tej myszce ale wagi tam nie znalazłem :slight_smile:

Byłem już na tej stronie, ale dzięki za zainteresowanie się moim problemem.

Gdy przeszukuję google i natrafiam na recenzje graczy na temat tej myszy zaczyna mi się coraz mniej podobać :stuck_out_tongue: no i te 400 DPI :lol: .

matek143 , a co myślisz o tej myszce, miałeś już ją??http://pclab.pl/art24880.html?? Ma bardzo pozytywne opinie od user’ów. Pięknie wyprofilowany kształt jak u IE 3.0 (prawie takie same rozmiary) oraz 1800 DPI :mrgreen:

Ale za to jaka cena :frowning: . Opłaca się??

A MX 518 ?

Ta mysz odpada. W ogóle myszki LOGITECH wyglądają jak nażarte gryzonie, które za przeproszeniem zrobiłby najchętniej kupkę :mrgreen:. Wiem, że nie powinienem kierować się wyglądem, ale niestety LOGITECH na moim biurku nie zagości 8)

Miał ktoś do czynienia z tym Deathadder od Razera? Wiem tylko z internetu, że ślizgacze się strasznie szybko ścierają, ale mam MICESKATEZ, więc bym ją podkleił.

image009.jpg

Ups… zaraz zrobię… :x HAHAHA (ta mysz mówi sama za siebie) :lol:

deathadder4hm2.jpg

A tu klasa sama w sobie. Zimna i agresywna :stuck_out_tongue:

Poza tym gdy czytałem opinie graczy, którzy przesiadali się z MX 518 na tego Razerka bardzo go chwalili.

Złączono Posta : 27.06.2007 (Sro) 14:03

P.S miał już ją ktoś z tego forum??

Na drugim obrazku to Copperhead :slight_smile: Wcześnij pisałem Ci o niej…

To nie Copperhead!! To DeathAdder!!

Ma ktoś tego DeathAdder’a??

Złączono Posta : 27.06.2007 (Sro) 16:11

http://pclab.pl/art24880.html

Tu masz link.

Czy w Kraicie można całkowicie wyłączyć przyśpieszenie kursora?

fourplay spójrz:

panelwd1.th.jpg

by usunąć akcelerację należy dodać pewien wpis do rejestru, oraz (jeśli tyczy się to CS’a) we właściwościach skrótu dodać dwa parametry.

matek:

Wgrałem niby tą samą wersję co miałem i jest lekka poprawa.

Tzn już nie znika kursor itd., ale teraz … jakby się cs zacinał …

przy oddawaniu strzałów, bo poruszanie w miarę ok.

Co ciekawe - netgraph wskazuje non stop 99 - 100 FPS…

Hmm … ja nie wiem … to jak kierować sie w kupnie samochodu kolorem …

Chyba chodzi o własności użytkowe a nie wygląd … no ale jak uważasz. :slight_smile:

Powodzenia w szukaniu. :slight_smile:

portagen tu masz dane techniczne Razera Deathadder

a tu MX518

Także jak widzisz Deathadder przewyższa MX518, a ludzie którzy zmieniali MX518 na Deathadder byli bardzo zadowoleni. Chyba sie na nią skuszę :mrgreen: .

Naprawdę nikt z tego forum nie miał jeszcze tej myszki? :?