Mysz do gier

Witam.

Poszukuję dobrej myszy do gier. Gram w gry fps oraz rpg.

Mysz może kosztować do 150zł. Nie chciałbym jej zamawiać przez internet, lecz kupić w sklepie (w Białymstoku).

Jakie myszki polecacie?

Może za 170 byś wychaczył, miałem 4-4,5 roku i padła, jednak świetnie się grało w cs itp. Kupiłem po 130 zł kiedyś w promocji, cena od 4 lat jak widzisz stoi na poziomie ok 200 zł, także to o czymś świadczy.

Zapomniałem o linku xD http://allegro.pl/mysz-razer-deathadder … 00856.html

Ja osobiście posiadam Logitech G300 (cena producenta to 179zł, być może dorwiesz gdzieś taniej). Mam ją od prawie pół roku i spisuje się ciekawie. Ładnie się ślizga i jest wytrzymała. Dodatkowo można zapisać w niej 3 profile ustawień przycisków (łącznie 6 dodatkowych, wygodnie rozmieszczonych). Przewód od myszy jest długi, chyba aż za długi, bo wala się mi po podłodze i czasami zdarza mi się ją zrzucić na podłogę, ale za każdym razem działa bez problemu. Jedyną wadą (przecież wszystko ma plusy i minusy), jaką do tej pory zauważyłem, jest ścierająca się pod wpływem potu dłoni czarna warstwa lakieru ujawniająca srebrny podkład. Ale nie przeszkadza to w żaden sposób w użytkowaniu. Gdybym miał kupować kolejną myszkę, to myślę że wybór padłby jeszcze raz na nią.

Dzięki za rady :slight_smile: A może polecicie jakąś a4tech? Napewno na święta kupię jakąś droższą mychę, ale teraz popsuła mi się moja myszka i szukam jakiejś taniej która ją zastąpi (jakaś a4tech do gier).

Może jakaś z tych:

http://allegro.pl/hit-mysz-a4tech-xgame … 25854.html

http://allegro.pl/mysz-a4tech-xgame-v-t … 26377.html

Proponujcie też inne myszy :slight_smile: