Mysz godna polecenia

Witam, potrzebuję nową mysz do komp. Będzie służyć rzadko do gier a częściej do pracy.

Co myślicie o Razer DeathAdder ?

Cena nie gra roli, musi być również cicha ponieważ często zdarza mi się pracować w nocy przy komputerze.

Jeśli zależy Ci na dużej precyzji w grach (mimo, że rzadko grasz) albo twoja praca wymaga dobrej myszy to Razery (i inne gamerskie marki jak Roccat) powinny Ci odpowiadać.

Skoro cena nie gra roli (choć w to do końca nie wierzę bo wtedy bez zastanowienia brałbyś RAZER MAMBę :wink: ) to jak najbardziej możesz brać DeathAddera.

Najlepiej sam oceń w jakim stopniu jesteś w stanie wykorzystać możliwości takiej myszy.

aha nie mam DeathAddera (posiadam Lachesis) więc nie mogę oceniać tego modelu, ale Razer moim zdaniem robi naprawdę świetne myszy do grania.

Jeżeli nie grasz za wiele, a chcesz wygodnej myszki z cichą rolką to polecam Logitecha MX 620. Bezprzewodowa, długi czas pracy na bateriach (ponad 0,5 roku), bardzo wygodna i dwa tryby pracy rolki (do przewijania powoli i szybko dużych ilości tekstu). :slight_smile: Sam z takowej korzystam od 1,5 roku i zadowolony jestem bardzo. :slight_smile:

Co myślicie o Steelseries Xai lub Roccat Kone ? Posiada ktoś z Was te myszki ? (chciałbym również wiedzieć czy jest w nich klik w miarę jest cichy)

Jeśli ma ktoś z Was Razer Mambe również proszę o opinie.

Dodane 13.05.2010 (Cz) 9:14

Dziękuje za pomoc, wziołem “A4T EVO Opto 200Q”

Temat do zamknięcia.