Mysz i klawa - 150zł

Jakie najlepsze myszki i klawiatury polecacie z Apollo.pl?? Max do 150xł

koniecznie z apollo pl?

jezeli tlyko do 150 to wystarczy ze kupisz zwykla mysze za 40zl i klawiature za 70…

ja posiadam Logitecha MX518, swietna myszka, genialnie sie sprawuje, nie tnie i dobrze lezy w dloni.

koszt to ok 120zl.

i szczerze ci polecam.

Tak, tylko i wyłącznie z Apollo.pl za 150zł, nie potrzeba mi super cool mychy i klawy.

to kup najtanszy sprzet na tej stronie…

Może taka " Klawiatura+mysz Logitech Cordless Desktop EX110 967561-0100" w Apollo.pl

albo kupić coś lepszego albo złom. Np. możesz se kupić lepszą mysz i zwykłą klawiaturę

Logitech UltraX Premium

A4TECH XL-750BF

Sam taki zestaw posiadam i mogę go szczerze polecić.

Ja bym nie kupował myszki A4techa osobiście się zawiodłem . Zakupiłem tą co podał Neon1992 A4TECH XL-750BF niestety klapa po 2 tygodniach padł przełącznik dpi i następnie myszka ześwirowała poszła na gwarę . Następnie wziąłem A4-TECH X-750F to samo tylko że szybciej po kolejnej reklamacji dostałem kolejną A4-TECH X-750F i znowu pójdzie na gwarę tym razem nie działa pokrętło :confused: i farba z niej złazi nie wiem z czego oni to produkują ale się po prostu zraziłem do A4Techa jeśli chodzi o myszki. Teraz wezmę jakiegoś logtecha albo razera bo już mam dość latania i oddawania tego sprzętu na gwarancję.

jeżeli szukasz dobrego zestawu do 150zł to tylko Logitech Internet 1500 Laser Cordless Desktop

http://www.allegro.pl/item420963765_sli … i_usb.html

http://www.allegro.pl/item410433063_xl_ … 000hz.html

(rozwinięcie x-750 o formie w kształcie razera a więc bardzo dobry wzór do naśladowania).

Ewentualnie klawiaturę logitecha ultrax premium dałoby się dorwać jeszcze w tym budżecie ale odpada zakup w apollo tak czy siak.

Co do x-750f to posiadam takową mysz od 31-07-2006, a więc ponad 2lata. Codziennie chodzi wiele godzin, nie jest oszczędzana, sporo w fps’y gram, zero problemów, lakier jak nowy, nie ma wogółle śladów zużycia, ale jest jedno ALE. 31-07 to zaledwie pare miesiecy po premierze tej myszki tak więc posiadam gryzonia z pierwszej serii i kosztował dużo więcej niż obecnie (wciąż prawie 2x taniej od mx518 wtedy), ale jak widać obniżka ceny z czegoś wynika. Dlatego też myślę że warto tego oscar’a wypróbować, bo gorszy napewno nie będzie od obecnie sprzedawanych x750’tek.

Razer Copperhead i klawa za 18zł :slight_smile:

Razer Deathadder + jakaś zwykła, tania klawiatura za 30zł :wink:

za 150zł to bym brał samą myszkę, chociaż Mariosti* , podał ciekawą propozycję :stuck_out_tongue:

Co do klawy to jeśli niezbyt często grasz a częściej siedzisz na necie to bierz taką za 30zł, natomiast jeżeli często grasz i cenisz sobie funkcjonalność i bajery to składaj kase na logitecha G11/G15 a jeśli cenisz sobie jednocześnie granie i wygodę to polecam Microsoft Reclusa

Jeśli szukasz porządnej myszy to najpierw sprawdź jak dany model ci leży w dłoni najlepiej jest iść/jechać do najbliższego empiku lub media marktu, jeśli danego modelu nie ma na wystawie to poproś sprzedawcę o wyjęcie myszy z pudełka do przetestowania czy jest ci w niej wygodnie

Gruchacz dał najlepszą propozycje, klawki typu g11/reclusa to jest zwykły wpust na klientów, nie ma takiego czegoś jak klawka dla graczy, Weź Razera DeathAdder oraz najtańszego logitecha bez udziwnień

to w takim razie po co wydawać na myszke sto parę zeta skoro to też może jest wypustem na graczy ?

zanim kupiłem Dethaddera miałem takie samo zdanie o myszkach jak ty teraz o klawie

Otóż materiały z jakich zrobione są te klawy są o niebo lepsze od tych za 30zł szczególnie w przypadku reclusy każde dotknięcie nadgarstkiem podkładki, klawiszy palcami to istny relaks, poza tym świetny wygląd no i dodatkowe klawisze którym można samemu dopasować każdą funkcję jaką tylko sobie wymarzymy-już nie mam problemu z wychodzeniem z css i innych gier do windowsa :slight_smile:

Poza tym z klawiatury korzystasz tak często jak i z myszki więc czemu mamy mieć szitową klawiaturę zamiast czegoś na miarę klasy naszej myszki ? :slight_smile:

Wyraźnie napisał że chodzi mu tylko o klawiatury a nie o myszki. Myszki działają na zasadzie bardzo czułych skanerów i do działania na różnych powierzchniach konieczna jest zaawansowana technologia która nie jest tania. Co do klawiatur to jest skok jakościowy między klawiaturą za 20zł - 40zł i za 80zł, ale zakup czegoś droższego z dodatkowymi przyciskami multimedialnymi, monitorkami lcd, podświetleniem itp to topienie pieniedzy w błotcie.

w “błotcie”? :stuck_out_tongue:

a nie w błocie? :smiley:

Z włoskiego “błotto” :wink: