Mysz i klawiatura marki Medion

Witam,

dzisiaj doszła do mnie mysz i klawiatura bezprzewodowa marki medion http://www.allegro.pl/item1071156953_me … a_new.html . Po włożeniu baterii do klawiatury, nie dawała ona oznak życia tj nie zamrugała lampka zasilania, chociaż baterie są nowe. , natomiast laser myszki świeci, to nie można przesuwać kursora. Być może popełniłem błąd przy instalacji całego systemu i jeśli ktoś może przedstawić krok po kroku co zrobić

Z góry dzięki za odpowiedz :wink:

Jedyny błąd jaki popełniłeś, to zakup sprzętu marki ‘medion’. Ta firma nie produkuje tylko wacików do uszu, a jej jakość wykonania, jak i trwałość, jest wprost beznadziejna.

W 100 % popieram .

Miałem skaner tej firmy jakość wykonania i wsparcie techniczne ze strony producenta - bez komentarza .

Powiem szczerze, że kupiłem to tylko i wyłącznie ze względu na cenę, bo ta klawiatura miała służyć bardzo rzadko. Więc mówicie, że to po prostu zepsute i nadaje się tylko do śmietnika ? ;>

hajek23 , złóż reklamacje i żądaj wymiany na inny egzemplarz lub zwrotu kasy (zależy co bardziej ci na rękę).

Generalnie zgadzam się z opinią kolegów o tej marce.

Podobną jakością cechują się też produkty spod znaku Manty chociaż muszę przyznać że są i wyjątki: ostatnio z dość mieszanymi uczuciami poleciłem znajomemu w jednym z hipermarketów mysz Manta (po porównaniu jej parametrów i ceny oraz myszy innych producentów będących aktualnie w ofercie tego sklepu) i okazało się że był to strzał w dziesiątkę - mysz działa świetnie (w odróżnieniu tych które miał poprzednio markowanych przez E5) i jest on z niej bardzo zadowolony.

Czyli czasem można trafić na dobry produkt w niskiej cenie.

A sterowniki zainstalowałeś :?: :?: :?: :smiley: Chyba nie :razz:

Brak sterownik (o ile w ogóle dali w komplecie bo w przypadku wielu klawiatur i myszy nie jest potrzebny żaden dodatkowy) raczej nie objawiał by się w ten sposób co opisał kolega hajek23 ale dla pewności warto zainstalować jeśli był w komplecie.

Co do gwarancji lub oddania kasy to nie sądzę, żeby był jakiś problem, bo już do sprzedawcy dzwoniłem i powiedział mi żeby wszystko jeszcze raz posprawdzał, więc to robię :wink:

Jeśli chodzi o sterowniki, to oczywiście zainstalowałem.

A możecie mi koledzy doradzić, czy lepiej wziąć zestaw nowy, zbliżonej wartości cenowej czy może kupić coś używanego dobrej marki i wykończenia; >

Z używanymi to może być różnie, w klawiaturze to specjalnie nie ma co się psuć ale z myszkami (zwłaszcza optycznymi i laserowymi) można trafić feler.

Z kolei z tą dobrą marką to też trzeba wypośrodkować bo np. kupując klawiaturę Microsoft (niby marka) dostajemy produkt może nie gorszy niż inne ale też nie lepszy a płacimy z markę (tak samo z głośnikami Creative).