Mysz i klawiatura z średniej półki (moje wymagania w poście)

Wiesz, zależy od modelu - u mnie Microsoft jest o wiele cichszy niż A4 Tech, z tracerem nie porównywałem :slight_smile:

Co do ‘blokowania’ klawiaturki - u mnie nic takiego nie występuje, np. podczas gry w NFS:MW zdarza się wcisnąć spację, gaz, skręt jednocześnie. Często dochodzi do tego nitro, to jak nie patrzeć są cztery klawisze - i podejrzanie nic mi się nie blokuje :slight_smile:

Grałem w jakąś tam grę na dwie osoby i także nic się nie działo, może jakaś lipna seria albo egzemplarz :)?

sla17 , może… ale starczyłe do tego, że dla mnie klawiatury od małomiękkiego są poza rankingiem, bo dla mnie wypuszczenie takiego modelu nawet jako biurowego jest nie do pomyślenia. Teraz juz nie pamiętam, ale wiem, że raz był problem, bo w jakimś programie trzeba było jakiejś kombinacji klawiszy użyć po coś i musieliśmy przełączać klawiaturę na inną, żeby tam się dostać. 3 przyciski to chyba jeszcze działały, tylko na F’ach był z tym problem. Ale nawet na literkach juz 4-5 przycisk potrafił nie reagować… ogólnie nie wiem na jakiej zasadzie to w poszczególnych klawiaturach działa, ale w zależności od kombinacji różna ilość przycisków da się wcisnąć… a ciężko znaleźć jakiekolwiek informacje na ten temat. Teoretycznie podłączane na USB mogą więcej, ale przy klawiaturach z którymi miałem do czynienia nie była to reguła. jak widać cena, ani ‘marka’ też nic nie gwarantują :confused: Ale na pewno w kwestii klawiatur A4techy są dla mnie bardziej godne zaufania. W końcu wciskają się na rynek sprzętu dla graczy, a tam na takie rzeczy nie mogą sobie pozwolić. na dniach będę miał kontakt z http://www.ceneo.pl/9552264 to jak ktoś będzie chciał mogę pochwalić się wrażeniami. Ogólnie to pozytywne rzeczy o niej słyszałem.

Używałem już dwa zestawy, jedna klawiaturę i jedną myszkę i mam dość, nie chcę tego więcej na moim biurku widzieć :wink: Zależy widać jak się trafi, ale tych nietrafionych od A4 Tech było u mnie stanowczo za dużo :slight_smile:

Z klawiatur polecam Logitech Wave.