Mysz komputerowa za 50 zł


(kijek) #1

Witam. Temat ten prezentuje się dosyć dziwnie obok tematu o zakupie podkładki za 150 zł, no ale cóż...

Tak więc planuję jutro zakupić nową mysz komputerową za 50 zł, która będzie służyła głównie do grania (tak, tak, wiem, na takie cacko potrzeba co najmniej trzy razy tyle pieniędzy), musi być przewodowa i długo działać bez psucia się. Co byście polecili?

PS. Nie musi mieć miliona przycisków, wystarczą trzy podstawowe + rolka, najważniejsze jest to, aby długo działała bezawaryjnie.


(system) #2

polecam Tobie mysz laserową A4Tech Evo Glaser 70D kuzynka ma już od chyba 2 lat i sobie chwali..nie wyciera się, jest jak dla mnie i dla niej wygodna (duża) http://www.ceneo.pl/688779 ogólnie to polecam myszki laserowe A4tech niedrogie i naprawdę dobre...


(kijek) #3

Dzięki blackberrystorm, teraz jestem prawie pewien co do wyboru myszy, bardzo mnie przekonuje do niej to, iż u twojej kuzynki działa dwa lata, czegoś takiego właśnie potrzebuję. Jednak czekam też na inne propozycje.


(Sanatarium) #4

http://www.pupile.com/Myszy tu jest tego sporo :smiley:


(kijek) #5

Taka mi nie potrzebna, bo kot by się nią długo nie nacieszył, a komputerowa starczyłaby mu na długo.


(system) #6

nadmienię że u mojej kuzynki jest 2 dzieci i łatwo się domyśleć że myszka często ląduje na podłodzę czy zdarza się jej być cała brudna/klejąca itp...a pomimo to działa. Więc spokojnie szukaj coś z firmy A4Tech, poszukaj myszki laserowej do grania jest w sam raz....


(kijek) #7

A co sądzicie o tej myszce http://www.ceneo.pl/1910930s?


(system) #8

bardzo wysoką czułość ma ta mysz...jak do grania myślę że będzie OK ze względu na te dodatkowe przyciski... :wink:


(Klaudia77) #9

A co powiesz o takiej http://www.ceneo.pl/2366419s ? Fajna myszka z firmy ibox, ciekawy wygląd, poręczna, wygodna