Mysz Logitech MX510 - akceleracja, myszka "skacze"

(Morgenowsky) #1

Witam.

Ściągnąłem dziś plik (wpis do rejestru), który usuwa akcelerację myszy w systemie Windows XP. Po restarcie, zmiany zostały wprowadzone. Nie spodobało mi się to, ponieważ myszka działała moim zdaniem gorzej. Ściągnąłem więc plik, który włącza akcelerację - chciałem powrócić do poprzedniej konfiguracji. Okazało się jednak, że myszka działa jeszcze gorzej - steruje się nią trudniej niż poprzednio. Najbardziej denerwującą rzeczą jest to, że gdy uruchomię Gadu-Gadu z Menu START i otworzy się okno logowania, kursor od razu przemieszcza się na przycisk "OK". Podobnie jest jak otworzę np. Mysz z Panelu Sterowania - przenosi do nowo otwartego okna.

Nie wiem co mam robić.

(Craker92) #2

A może spróbuj przeinstalować sterowniki :?:

(Morgenowsky) #3

Też nad tym myślałem, ale w sumie nie mam ich zainstalowanych. Nie mam przy sobie płytki, ale zaraz czegoś poszukam w necie, może to coś da.

(Craker92) #4

DOWNLOAD

(Morgenowsky) #5

Dzięki za link, ale już pobrałem sterowniki z oficjalnej strony.

Problem rozwiązany. Wszedłem w zakładkę "Motion" i wyłączyłem opcję Smart Move.

Pozdrawiam i dzięki za zainteresowanie.

(Craker92) #6

To spoko...

Pozdrawiam...

(Marcin12321) #7

Tylko, że opcję przenoszenia kursora na domyślny element okna można wyłączyć bez potrzeby instalowania sterowników :slight_smile: poprzez:

właściwości: mysz >> opcje wskaźnika >> odznaczamy: automatycznie przenieś wskaźnik na domyślny przycisk w oknie dialogowym :wink: