Mysz nie reaguje!

Mam dwa komputery w domu i z jednego dawno juz nie korzystałem, dzis go włączyłem i nie działa mi mysz, kiedy podłączyłem mysz z drugiego komputera również nie działał. Kiedy ruszam myszą on w ogole nie reaguje, tak jak by nie byl podłączony. Bardzo proszę o pomoc, z gore dziękuję!

korzystasz z ps 2 ?? podepnij mysz pod usb jeśli takową posiadasz, klawiatura działa ??

zrobilem tak i nadal nie dziala, ale klawiatura chodzi!

spróbuj za pośrednictwem klawiszy tab,win key dobić się do panelu sterowania -> system -> zakładka sprzęt menadżer urządzeń i zobacz czy system widzi mychę i czy nie ma przy niej żadnego wykrzyknika, znaku zapytania itd…

nie moglem tego znaleźć, ale udało mi sie zainstalować sterowniki do myszy bezprzewodowej i dziala.

czy do myszy podłączanej przez ps2 tez sa potrzebne sterowniki?

Nie chcial bym używać na tym komputerze myszy bezprzewodowej, bo to komputer siostry a ona sie bez niego obejdzie :smiley:

Mysz PS2 podłączałeś przy wyłączonym komputerze, czy przy załączonym?? Jeśli przy załączonym, to nic dziwnego, że jej nie wykrywa - spróbuj wyłączyć komputer, podpiąć mysz i dopiero załączyć.

pewnie ze resetowałem, ale nie dziala:(