Mysz - Nieprawidłowo działający scroll

Witam

Od jakiegoś dłuższego czasu ok. 2 lat mam mysz A4Tech x-750 Snake Fire. Do tej pory nie było z nią problemów i byłem zadowolony, lecz od jakiegoś czasu scroll się zepsuł tj. czasami zamiast np. przewijać tekst w górę to przewija w dół lub jak chce w dół to przewija w górę, czasami działa normalnie, czasami nie. Stawiam, że jest to raczej wina myszki, bo od czasu pojawienia się problemu komputer już był formatowany i próbowałem zainstalować także dołączone sterowniki. Dodam, że problem się pojawił samoistnie, nic nie kombinowałem przed pojawieniem się tego w ustawieniach.

Musisz rozłożyć scroll na części pierwsze i tam będzie taka jakby zębatka, to znaczy z jednej strony ząbki a z drugiej trzy styki. Musisz je odgiąć i poskładać.

Czyli bez rozkręcania myszy się nie obejdzie ? Chodzi o to, że nigdy tego nie robiłem. Ciężko potem złożyć w całość ?

Nie, A4 Techy są wdzięczne we współpracy - rozkładaj powoli i patrz gdzie jaka część idzie - nie jest to trudne i raczej trzeba się postarać i bardzo nie uważać żeby coś popsuć :slight_smile: mam tą sama mysz, tylko w wersji RedFire.