Mysz optyczna pod laptopem przestala dzialac

witam, otoz mam taki problem. Od miesiaca mam laptopa firmy dell i korzystalem z zewnetrznej myszy optycznej nizeznanej mi firmy

(byla dolaczona do walizeczki na laptoka:D). Menadzer urzadzen nadal wykrywa mi ta myszke (jako producenta wskazuje microsoft, ale to chyba najmniej istotne).

Co wiecej, pokazuje informacje ze urzadzenie jest zainstalowane i DZIALA POPRAWNIE! A, kurcze, nie dziala! Odinstalowywalem ta myszke, potem na nowa instalowalem i nie chce chodzic. Co moze byc nie tak? Swieci sie scroll w niej i tylko tyle. Ani guziki nie dzialaja, ani kursor nie chodzi. A podlaczalem do komputera stacjonarnego i tam dzialala wiec wykluczam defekt myszy! Prosilbym ![-o<

a masz do niej płyte ze sterami jeśli tak zainstaluj je

pisalem, mysz byla gratis dodana do walizeczki do laptopa, nie mam do niej sterownikow. Ale w menadzeze urzadzen pokazuje ze jest poprawnie zainstalowana i dziala jak nalezy. Ale nie dziala w niej nic poza swiecacym scrollem… a wczesniej mi chodzilo, dzialala jak trzeba. Nie wiem co sie stalo

To jest bardzo proste KUP NOWOM MYSZKE i problem z glowy mozliwe ze twoj port USB przestal byc kompatybilny z tym sprzentem Menadzer Uzonddzen / Porty seregowe sprawd tam :wink: