Mysz+podkładka do 350zl

Witam.

Mam zamiar kupić mysz i podkładkę dla gracza za 350zl zastanawiam się nad myszka qpad5k i razer deathadder, a podkładką heaton pad i razer goliathus aplha control.Był bym wdzięczny jak by ktoś pomógł :slight_smile:

Dodane 04.02.2011 (Pt) 8:24

zapomnialem dodac ze chcialbym kupic jeszcze sluchawki zastanawiam sie nad steelseries siberia v2

Osobiście przerobiłem sporo myszek i podkładek i do tej pory nie znalałem lepszego połączenia niż DA plus Qpad CT, dodatkowo w dziale sprzedaż mam na sell Razera Mamba więc może wytargujesz coś na aukcji. Słuchawki napewno nie te a coś z Sennheiser albo AKG w podobnym przedziale cenowym.

Hurricane apropo tego qpad ct to jaki to jest? mozesz podac link?nie byla by lepsza podkladka qpad heaton?

Dodane 04.02.2011 (Pt) 15:20

niee, tylko z tych co podalem myszke razer da i qpad 5k i te podkladki goliathus, heaton i ewentualnie qpad ct tylko z tych.

http://allegro.pl/listing.php/search?sg … ng=qpad+ct to szmacianka, ale bardzo dobra, wierzchnia warstwa jest porządnie zrobiona, nie strzępi się jak w przypadku qck i innych tego typu dziadostw które wyglądają jak kawałek koszuli przyklejonej do gumy. Lepsza w czym? Sensor będzie dobrze działać problem rozbija się o gładkość ruchu. W CT jest tak jak mi pasuje szybko, ale czuć ją.

No zastanowie sie nad tym ct-kiem, a co z myszka obydwie mi sie podobaja, ale w mysze nie o to chodzi i wlasnie nie wiem, ktora wziąć.Obydwie maja wady i zalety ty masz na razera to wiesz jak one chodza.To powiedz mi co wybrac?

DA mam od 3 lat i złego słowa o niej nie powiem. Jedyna wada to śliskie boki przez które powodują, że koniuszki palców trochę się pocą po paru godzinach, ale to nie jest super wada która znacząco wpływa na rozgrywkę. Można doliczyć, że wierzchnia warstwa się wyrabia po jakimś czasie, ale mimo tego, że bardzo często jej używałem czasami pokilkanaście godzin dziennie nigdy nie zarżnełem widocznie tej warstwy, nadgarstek nie boli a waga myszki jest wręcz idealna.

to czyli co lepiej kupc DA niz qpada’a? i podkladke qpad ct?

To już zależy od Ciebie i nie gwarantuje Ci, że ułożenie ręki będzie idealne :slight_smile:

ok to kupuje tego da, a co do podkladki to jaka?

Ze szmacianek najlepsza jest Qpad CT tak jak pisałem wcześniej.

wiem…tylko, ze ja nie lubie jak myszka slizga sie jak po lodzie na podkladce, znasz moze taka podkladke, ktora ma najmniejszy poslizg z tego co czytalem na forach to steelseries qck ma najmniejszy i chyba ta wezme,ale czekam na twoja odpowiedz

Qck to zwykła szmata, jak na lodzie ślizgają się właśnie te z tworzyw sztucznych. Jak uważasz ja osobiście nie przepadam za nią i nie wydałbym na nią ani grosza bo niszczy się baaaardzo szybko.

a znasz jakas podkladke co ma najmniejszy poslizg?bo nie lubie jak sie mocno slizga:(

Razer Mantis Control chociażby tylko nie wiem czy jeszcze można go dostać.

chyba tak,przed chwila czytalem na forum ze Da sa bardzo awaryjne czy to prawda ty masz tego Da miales jakies problemy z nim podobno wali sie akceleracja wsteczna…(podaj moze gg to pogadamy o tym sprzecie )