Myszka atu tech - nawigator?

Na wstepie przepraszam jak w zlym temacie umieściełem to pytanie ! Mam myszke atu tech nawigator 620 cpi opto 612 , i wystepuje problem kiedy chce otworzyć opere , sprawdzałem dobrze jest zainstalowana , a jeszcze dzisiaj pojawiło sie info w jezyku ang . a znam go słabo wiem ,że chodzi o indywidualny profil …another users is running this copy of opera you should instal opera with indywidual profiles to allow multiple users to run the same cpoy independently … wiem ,że zostane pouczony ,że trzeba się uczyć

inny użytkownik korzysta z tej kopii opery, powinieneś zainstalować operę z indywidualnymi profilami aby móc korzystać z tej samej kopii wieloma użytkownikami"

:roll:

czy nie masz otwartej opery kilka razy :?

Tak odinstalowywałem ja i na 8.50 zainstalowałem 8.51 , rozumie , że trzeba ja całkowicie odinstalować i zrobic to od nowa w kolejności 8.51 i na nia 8.50 , żeby była po polsku

IMO to tak jakbyś zainstalował tylko 8.50 :?

odinstaluj operę i wyczyść po niej rejestr najlepiej programem jv16 power tools… po tym zainstaluj ponownie tylko włącz podczas instalacji możliwość wielu kont

Dzieki Duchu .Zrobiłem tak jak pisałeś teraz wszystko gra !