Myszka bezprzewodowa do 150zł, BT lub odbiornik N

(Michal_88) #1

No wiec tak szukam myszki bezprzewodowej do 150zł, wymagania minimalne to 3 przyciski i kółko (czyli tyle co nic) mile widziane kółko przechylane i przyciski dalej/wstecz w tej kolejności. Bardzo dobrze żeby boki były gumowe,itp a nie plastikowe. Ponieważ mój laptop jest czarny fajnie żeby myszka tez była ale to nie jest ważne, byle nie była biała bo za szybko się brudzi.. W grę wchodzą tyle renomowane marki ponieważ już kupiłem bezprzewodowego Tracerea i siadła rolka wiec poślednim firmom mówię nie. Myszka nie może być płaska w stylu Logitech V550 czy Icone7 S450 po prostu takie myszki nie leżą mi w dłoni. A myszka musi mieć dobre oszczędzanie energii, a najlepiej żeby miała od spodu wyłącznik oddzielny bo wyłączanie przez włożenie odbiornika jest IMO uciążliwe.

W grę wchodzą tylko 2 rodzaje komunikacji

Bluetooth mam w laptopie wiec nie musiałbym czegokolwiek podłączać do USB, ale podobno często się one zawieszają, gubią łączność, mają mniejszy zasięg, krócej trzymają na baterii i maja gorsze parametry jak akceleracja wsteczna ale czy odczuje to przy korzystaniu z intenetu i czy to prawda?

Znalazłem takie modele:

Logitech v470 miałem w recach w sklepie według mnie strasznie tandetna, sam plastiki brak boków gumowych do tego tak sobie leży w ręce

Microsoft Bletooth Notebook Mouse 5000 ta według mnie jest brzydka jak noc do tego biała

Mysz RAZER Pro Click taki sobie wygląd do tego ciężko coś z jej dostępnością

i tyle z myszek BT macie namiar na coś lepszego?

A jesli nic sie nie znajdzie to co powiecie o tych myszkach z odbiornikiem Nano, a może macie swoje propozycje?

Logitech v450 czy identyczne z nią modele b605 i m505 które mają nowy odbiornik nano unifi według mnie świetnie leży w dłoni, ładna najbardziej, szkoda ze nie ma wersji BT

Logitech m305 też dobrze leży w dłoni, tania tyle ze optyczna duża/jaka jest różnica między laserem a optyczną myszką?

Microsoft Mobile Mouse 4000 czytałem recke na portalu, niestety nie miałem w dłoniach nie wiem jak leży, ta technologia BlueTrack to lepsza gorsza od lasera/optyki ?

Microsoft Mobile Mouse 6000 następna nie wiem jak leży w dłoniach i trochę przydroga, BluTrack = to czy -

obie od Microsoftu na zdjęciach wyglądają spoko ale nie wiem jak na żywo

Logitecha VX NANO nie polecajcie przy droga i bez rewelacji (te przyciski wstecz/dalej u góry porażka IMO), szkoda że jej następczyni Anywhere taka droga.

Co wy na to, trochę się rozpisałem ale napisałem o wszystkim chyba?

(Pieknypan) #2

A może jakiś model tracera. Według mnie ich produkty w niczym nie odbiegają od konkurencji (wiem, bo sam używam ich myszy i klawiatury i jestem bardzo zadowolony), a często kosztują znacznie mniej. Zajrzyj na tracer.eu - powinieneś znaleźć coś dla siebie.

(Michal_88) #3

Tracer 'a myszkę własnie miałem i się zepsuła wiec tej, a takze innych tego typu firm nie chce.