Myszka bezprzewodowa do gry

Witam, mam zamiar kupić nową myszkę do komputera. Bardzo przydała by mi się bezprzewodowa bo kabel bardzo mi przeszkadza, ale sporo gram też w csa i nie wiem czy takie coś się do gry nadaje . Może ktoś napisać jak gra się takim czymś, czy większa waga może przeszkadzać w prowadzeniu myszki i w jakich granicach cenowych zaczynają się w miarę dobre produkty . Proszę o pomoc

Posiadam Logitecha MX 620 i uważam, że warta jest kasy na niej wydanej (ok 180 zł). W grach dobrze się sprawuję wg. mnie :). W róznych strzelankach (CS, Far Cry, Dark Sector itp). Waga jak dla mnie nie przeszkadza w ruchach myszki, może lekko na początku bo trzeba się przyzwyczaić. I lepiej wg. mnie jak jest wyprofilowana do ręki, wygodniej się pracuję na niej wtedy :). No i w tym Logitechu zaleta to baterie. Myszkę mam 1,5 roku już i baterie dopiero raz wymieniałem, a komputer u mnie chodzi dużo więc tymbardziej jest to duży +. I zero problemów z nią. Nic się (odpukać :wink: ) nie psuje, ani nie dzieje z nią :). Także polecam :).

Poczytałem trochę o bezprzewodowych i zadecydowałem że może być też z przewodem .

Jaką polecacie do granicy 80 zł

CO myślicie o tym

http://allegro.pl/item825045112_a4tech_ … mp_em.html

?

Jak z ogonkiem to np: http://www.komputronik.pl/index.php/pro … _740K.html

Albo jakbyś nie chciał przekraczać 80zł to: http://www.komputronik.pl/index.php/pro … _730K.html :wink:

kamipl zobacz mój link wyżej .

xl 740 za 70 + podkładka

O nie zauważyłem wczesniej :wink: no wiec problem rozwiązany bierz tego A4Tech’a, ja go kupiłem właśnie do CSa gra się super :wink: