Myszka bezprzewodowa - opinie


(Drozdpiotr) #1

Zamierzam sobie kupic myszkę bezprzewodową. Są teraz takie w technologii 2,4Ghz, umożliwiającej jej prace w zasięgu 10 m od odbiornika:

  1. Mysz TRACER Exclusive TRM-132W Innovation RF USB

  2. A4Tech G6-70

Potrzebuje ją do obsługi z około 5 metrów z drugiego pokoju bo czasem podpinam komputer pod tv i biegam sobie tam i spowrotem. Macie jakieś opinie nt. takiego sprzetu. Są też zestawy (myszka i klawiatura) kosztujące około 100 zł na allegro. Dodam że odbiornik będzie się widział z myszką w pokoju bo mam takie ukształtowanie mieszkania, chyba że dzwi będą zamknięte.


(Go2none) #2

Mam MX Revolution od półtora roku i działa przez dwie gipsowe ścianki, przez podłogę, spod kołdry :roll: , zza okna, przez kredens, przez drugą osobę. Zasięgu 10m nie potwierdzę bo się nie mam jak rozpędzić, ale 6-7m jest na 100%. Akumulator po półtora roku nadal trzyma ponad 40h (non-stop). Komfort pracy jest po prostu fantastyczny - dołączany software, może nie najlepszy ale pozwala dokładnie skonfigurować wszystkie 11 przycisków. (11sty znalazłem po roku :x ) Z tym, że bestia jest strasznie droga...

http://www.logitech.com/index.cfm/mice_ ... 0&cl=US,EN


(Drozdpiotr) #3

Za wysokie progi ta myszka (za taka cenę to też bym ja testował pod kołdrą). Do 100 zeta max.

A coś takiego

http://www.allegro.pl/item528650266_a4tech_gk_870d_bezprzewodowa_klawiatura_mysz_nowa.html