Myszka do 100 zł w 2012/13


(abducted) #1

Witam

Mam myszkę MOP-70D. Myślałem, że jest OK, bo kosztowała ponad 30zł. :wink: - a są przecież też za 7-8 zeta.

Ale zauwazyłem, że w niektórych grach kursor nie przemieszcza się płynnie, tylko przeskakuje... jest to denerwujące. Podejrzewam, że DPI mojej myszki które ma 800 jest niewystarczające. Ale dlaczego tylko w niektórych grach myszka nie działa płynnie????????... Np. w HL2 działa płynnie ...

Jaką myszke muszę kupić, żeby kursor działał płynnie?

Chodzi mi o przewodową, wystarczą mi dwa przyciski i rolka; nie jestem hardcorowym graczem, więc nie chciałbym wydawać więcej niz sto PLNów.

Za propozycje dzięki...

PS

czytałem oczywiście w innych tematach ale jest tam mowa o cenach ok 200-300, albo bezprzewodowych. - A mi nie o takie idzie, czy jest na runku coś dla mnie?


#2

abducted , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038


(adamok) #3

Jak w innych grach problem nie występuje, to znaczy że z myszką wszystko w porządku. Może masz spadki FPS i dlatego ci się wydaje jakby ścinało.


(abducted) #4

nie mam spadków FPSów …

Czyli to nie wina myszki? 800DPI jest wystarczające?


(sadaj72) #5

A w jakich grach masz problem?


(SnykeShadow) #6

Jedna z lepszych i co ważne tanich w stosunku do swojej funkcjonalności myszek.

http://www.nokaut.pl/myszy/a4tech-evo-x … -fire.html

Jeżeli chodzi o Twoją obecną myszkę to sprawdź podkładkę pod nią czy nie jest gdzieś wytarta. Dla myszek laserowych wymagana jest raczej twarda i błyszcząca podkładka. Na matowych laser nie działa.