Myszka do gier i neta

Witam.

Poszukuję dobrej myszki do gier i neta, ogólnie ma być do wszystkiego. Ciagle wymieniam tanie myszki i w końcu chciałbym kupić sobie coś lepszego, co dłużej posłuży.

Chciałbym, żebyście doradzili mi jaką myszkę kupić. I jakbyście mogli to znajdźcie myszkę do 100zł i do 150zł. Jeszcze nie wiem czy mi wystarczy, więc chciałbym zobaczyć co dostanę co stówy.

Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam.

@EDIT

Zapomniałem dodać, że chcę by była przewodowa, lecz są jakieś warte uwagi bezprzewodówki w tej cenie to nie pogardzę. :slight_smile:

Razer Lachesis

http://www.ceneo.pl/943977

Przeczytałem pierwszy komentarz i podziękowałem za tą myszkę.

ja mam Shuttle NGS jeżeli się nie mylę. dosyć wygodna ale szczerze to powinieneś pójść do jakiegoś Media Marktu lub Saturna i zobaczyć jaka ci pasuje trochę potrzymać itp.

Co myślicie o Razer Deathadder? Nadaje się?

Witam, jako iż to mój pierwszy post chciałbym się ze wszystkimi przywitać.

Witam wszystkich.

Co do tematu, to polecam Ci myszkę A4Tech X-747. Sam mam i jestem zadowolony.

Na allegro 85 zł kosztuje, to nie przedział który podałes ale myszka warta swojej ceny,

jest solidna(przeżyła kilka mocnych udeżeń o biurko i wyszła z tego cało), 7 przycisków,

sterownik od makier, 6 rozdzielczości DPI, w środku cięzarki do regulacji wagi. Chyba wszystko :stuck_out_tongue:

A co do Razera to się nie wypowiadam bo nie miałem ale zawsze chciałem :smiley:

hmm to ja powiem, że w życiu miałem do czynienia z wieloma myszkami : ) Tych na kółko to nie będę wymieniał : ) Pierwszą moją myszką optyczną był jakiś model firmy (chyba) Media Tech za 30zł(było to chyba w 2006 roku) 8) Spisywała się bardzo dobrze, lecz pewnego dnia (po ok.3 latach) przestała działać, przypuszczam, że sensor padł. Potem chciałem spróbować siły myszek bezprzewodowych :smiley: W ręce wpadła mi zwykła czarna myszka firmy Logitech ze stacją radiową, na baterie “paluszki”(Logitech RX600). Nie był to trafiony zakup (60zł poszło w p…iach) :evil: Baterie musiałem kupować co tydzień, próbowałem wszystkich modeli na rynku zaczynając od “no name” przez różnego typu “Panasonic” aż do Duracell. Na szczęście udało mi się ją reklamować na gwarancji i wymienili mi ją na jakiś lepszy model (wtedy kosztował 120zł) Logitech V450, ona już była dużo lepsza, lecz teraz leży i się kurzy na półce, z racji tego, że zacząłem grac w CS’a a i brakowało mi DPI, zakupiłem myszkę A4TECH X-FIRE X7 i mogę ją szczerze polecić działa już przeszło 2 lata bez zarzutu : ) Jednak teraz używam jej tylko do laptopa, bo do desktopa mam Razer Mamba :> Lepszej obecnie myszki na rynku nie ma :smiley: Wydawać by się mogło, że 5600 dpi to od groma dużo, lecz dla mnie by się przydało trochę więcej :biggrin: lecz niestety takiej jeszcze nie ma. Oto moja “mysia” historia :mrgreen: Podsumowując w cenie jaka Cię interesuje polecałbym Ci mysz A4TECH X-FIRE X7 skoro Razer Lachesis Ci nie przypadła do gustu. Razer Deathadder nie miałem, lecz kolega miał ją dość długo (coś koło 3.5 roku), lecz ostatnio mu padła. Także wybierz sam pomiędzy tymi dwoma modelami. Pozdrawiam.