Myszka Do Gier

Witam chcial bym kupic jakąś dobrą myszke do gier znalazłem takie

http://www.ceneo.pl/233660

http://www.ceneo.pl/397557

jak znacie inne dajcie linka aha i czym sie rózni g5 od g5 refresh? :smiley:

Bierz Razera

Deathadder czy jest jakiś inny ?

Mam DeathAddera gram oficjalnie w naj… nie będę się zresztą chwalić…

Jeśli chcesz to kup skilla a nie mysz bo to człowiek się musi nauczyć grać… Pamiętaj myszka nie ma aima^^

Święta racja, ja mam myszkę za 10 zł, jak bym Ci podał model to powiedział to niektórzy pomyśleli by ze z Uzbekistanu, a w CS radze sobie nie najgorzej. (med+)

A co do myszki to yyle już tematów na ten temat było, tylko wpisać w wyszukiwarce i jest. Większość stawia na Razera tylko teraz sprawa którego? DeathAdder, Copperhead, Salmosa, Krait , Diamondback, Lachesis?

DeathAdder

W sumie za taką śmieszną cene po jakiej można ją kupić aż wstyd jej nie brać

Zastanawiam sie :roll: nad LOGITECH G5 :o i Razer Deathrazer :o która lepiej sie sprawdza w grach :smiley: i czym sie róznia ? :smiley:

bierz i sie nie zastanawiaj. Już ci przecież napisało tyle osób że razera

Testuje myszki od 150 do 350 zł, znaczy kupuję co jakiś czas i gram, nazbierało się ich 9. Każda mysz testowałem miesiącami. Za bardzo tez nie sugeruj się felietonami czy testami portali. Oni po 1-2 dniach testów napiszą, że ostro grali, ręka nie boli, wykonanie dobre itp. Odradzam Razor Lachesis, kup G5 oczywiście 4000 dpi w Razorze robi swoje ale układ dłoni i klawisze boczne Cie zabiją. Miałem G7 czyli wersja bezprzewodowa G5 i jestem w szoku, świetna, niestety pracowała na pasmie 2,4 tak jak mój router i czasem szalała. Ale G5 jest Ok i tania! Od 6 lat gram niemal każdego dnia w CSS-a. Wiem co pisze. Zresztą ktoś kupi mysz za 30 zł i napisze, że super się gra i mu idzie i cool. Można grać i “grać”. Oczywiście super łącze neta, mega komp, extra droga mysz i klawa nie wygra za Ciebie ale zapewniam, że BARDZO pomaga. Kupiłem teraz mysz Roccat, testuje i za kilka miechów będę wiedział czy daje rade. Jak widzę, że ktoś kupił mysz czy klawę, a 2-3 dni później pisze, że super- wymiękam. Mysz kupuje się z ręką nie z głową :slight_smile: Niestety sam mieszkam w małej miejscowości i kupuję przez neta nie mając możliwości sprawdzić jak leży mysz w dłoni, a to ważne!