Myszka do grania i nie tylko 4000DPI vs 800DPI

Siema.

Mam taki dylemat.

Poszukuję jakieś dobrej myszki do 150 zeta może trochę więcej jeśli warto.

Gram często i długo ale czy to przykładając 4000DPI dużo różni się od zwykłej 1000DPI?

Czy to kwesta ustawienia w opcjach na większa czułość? (wiadomo nie osiągnie się takiego wyniku ale chodzi mi o to czy gdybym ustawił np. w cs 1,6 myszkę 4000Dpi na min, a taką 800dpi na max to byłoby podobnie?)

Wiadomo chciałbym mysz bezprzewodową, ale podobno jedyną mądrą była g7 nieosiągalna już, a używka za takie pieniądze nie wchodzi w grę jak są teraz na allegro.

A co sądzicie o mx revolution?

Gigabyte gm m8000???

oczywiście że będzie różnica, 4k na min nadal będzie szybsza niż 800 na max i jeśli chcesz do grania online to 800 odpada, nie nadaje się do grania w fps-y. dla mnie osobiście 4k dpi to za dużo ale to kwestia indywidualna i jeśli szukasz bezprzewodowej to osobiście polecam Logitech LX8 http://allegro.pl/search.php?sg=0&string=logitech+lx8 sam taką posiadam i gram dużo w Call of Duty i sprawuje się doskonale, jest wystarczająco szybka, czuła i co najważniejsze precyzyjna.

co do myszki o której pisałeś z firmy Gigabyte to osobiście bym jej nie brał. Dwiema firmami jak dla mnie które są w tym ‘fachu’ dobre to Logitech i Razer. jeśli cena nie grałaby roli to bym proponował Razer Mambę, jednakże cena jest kosmiczna :? (około 450 gdzieś tak się to kształtuje). co do DPI… ja sam nie byłbym w stanie ogarnąć takiej czułości, gdyż jak dla mnie ~700 to jest maksimum, a co dopiero 4tys. uważam że nie da się idealnie wycelować, no chyba że się już ktoś przyzwyczai :slight_smile:

jeśli na 100% nie jesteś przekonany że to ma być bezprzewodówka, to polecam Logitecha MX518, uważam że to bardzo dobra mysz która pasuje do ceny jaką podałeś. pozdrawiam

Ja używam przewodowej A4Tech X-750BF, na czułości 1600 DPI i 9.0 w CS 1.6. Kumple się dziwią jak można nią grać ^^ Ale mimo, że kosztuje tylko (może dla niektórych aż) 60-70 zł, to sprawuje się bardzo dobrze. Nie mam doświadczenia w myszkach bezprzewodowych, jakoś do FPS-ów nie miałem do nich zaufania.

Poszukaj czegoś z firmy Razer.

Aha czyli w zasadzie te 4000 DPI to sporo.

Mam teraz 800Dpi i właśnie chcę coś mocniejszego, fajne jest to że w tych myszkach można zmieniać DPI klikając na przycisk, przez co siedząc na internecie nie masz już takiej czułości.

Cena gra rolę, wiadomo chcę coś jak najtańszego, bo pieniądze nie leżą na ulicy :wink:

Dlaczego gigabyte jest zła?

Porównując to wypada całkiem nieźle.

Sidewinder x5?

Jakbym miał te 300 zeta to bym wziął sidewinder x8 ale nie mam.

Masz bezprzewodową a jak chcesz to podłączasz.