Myszka działa dopiero po wyjęciu wtyki. Co zrobić?

Witam Kolegów.

Przytrafił mi się dość dziwny problem, mam zestaw klawiaturę i mysz bezprzewodową, ale niestety mysz miała wypadek i byłem zmuszony kupić drugą. odbiornik od tego zestawu jest podłaczany do USB, a że kiedyś miałem podpiętą mysz na kablu do PS2 taką właśnie kupiłem, pamiętam że były podłączone obie naraz, i obiema można było przestawiać kursor i normalnie pracować.

Teraz nie ma już myszy bezprzewodowej, jedynie klawiatura a nowa mysz podpięta jest do PS2.

Po włączeniu komputera mysz lekutko świeci i po ruszeniu reaguje ponieważ świeci mocniej. ale niestety kursor stoi w miejscu. Klawiatura pracuje normalnie. Nie reaguje na kliknięcia i ruchy, dopiero po odpięciu wtyczki i wpięciu ponownie zaczyna pracować normalnie. Dlaczego tak się dzieje? Irytujące jest wypinanie myszki za każdym razem, a komputer mam trochę schowany i nie jest to zbyt poręczne.

Będe bardzo wdzięczny za wszelkie wskazówki co zrobić z tym fantem. Pozdrawiam, Mariusz.

A czy klikłeś myszką czyby się całkowicie włączyła ?

I dopiero po “click” kursor powinien działać.

No tak, ale tak załączało się bezprzewodową mysz.

Teraz mysz jest na PC2, i widać że reaguje po ruszeniu bo dioda od spodu mocniej świeci ale kursor stoi w miejscu. Czy klikam czy ruszam nic to nie pomaga. Kursor śmiga dopiero po wyjęciu i włożeniu ponownym wtyczki od myszki PS2. Klawiatura działa normalnie. Jakiś konflikt czy jak?

viewtopic.php?f=2&t=275465

Dla myszki na PS2 postąp podobnie jak w odnośniku (różnica jedynie w nazwie urządzenia :stuck_out_tongue: ).