Myszka i dodatkowy przycisk

Mam taki problem:

Mam myszke optyczną Logitecha i oprogramowanie do niej. Na myszce mam dodatkowo roller i 3 przycisk na rollerze. Roller działa ok, ale nie moge ustawic 3 przycisku, np. w grach. W ustawieniach mam tylko do wyboru aby 3 przycisk otwierał jakies menu, albo drukował itd. ale nie moge ustawic tego jako 3 przycisk. Jak wcisne ten przycisk w jakiejs grze to wychodzi mi do Windowsa i wykonuje operacje jaka ustawie, a jesli próbuje ustawic akcje dla 3 przycisku w menu gry poprostu nic sie nie dzieje. Moze ktos mi pomoze?

A ten przycisk można zaprogramować ?? :slight_smile:

Może on jest “nieprogramowalny” :slight_smile:

No własnie sie nie moge połapac w tym i pytam was czy wiecie co zrobić :slight_smile:

A nie prościej nie używać w grach trzeciego przycisku myszy, tylko zamiast niego przypisać akcji jakiś klawisz na klawiaturze ??

No ale tak wygodniej bo na kalwiaturce to inne przyciski leca :smiley:

A w tym samym czasie mógłbym jeszcze cos robic tym przyciskiem, no ale jak nie to sie przeciez nie popłacze z powodu przycisku w myszce :wink:

A w instrukcji nic nie ma na ten temat ?? :slight_smile:

niestety nie

Jedyna możliwość to tylko w sterownikach od mychy,także,jak tam niema opcji typu “środkowy przycisk” to nic z tym nie zrobisz… Chociaż bardzo to dziwne,gdyż powinna być taka możliwość.