Myszka nie działa :(

Ma ma myszkę optyczną: Trust AMI MOUSE 250S OPICAL

i zdaża mi się tak, że zatnie ssię i nie moge nic zrobić dopiero wyjęcie wtyczki i włożenie ponownie pomaga… czego to może być wina i jak to można naprawić?? z gory thx

Jeżeli masz podkładkę z rysunkiem 3D to może być właśnie jej wina;

Może to być wina kabelka (może nie łączyć);

Sprawdź to

wlasneinie mam podkladke jednolitego koloru jest szara a nawet jezeli ja wyjme z pod myszy dalej mysz nie reaguje :cry:

Mozliwe, a nawet bardzo prawdopodobne, że nie łączy kabelek lub wejście PS/2 jest stare lub coś jest naderwane.

Sprawdź to

reznowu cie zaskocze :stuck_out_tongue: MAM NOWĄ PŁYTĘ GŁÓWNĄ :smiley: [no prawie ma juz z miecha]

Sterowniki przeinstaluj;

Zrestertuj system…

Nie pomaga ?

zobacze jak ze sterownikami ale ciezko zebym za kazdym razem jak mis ie mysz zatnie restartowal system wole wyjac i wozyc wtyczke :stuck_out_tongue:

Nie chodzi o to !!

Jeżeli masz ogromną ilość uruchomionych programów ale naprawdę ogromną, to system może nie wydalać i myszka moze zarywać. Ale to jest raczej malo prawdopodobne i częściej się zdarza na starszym sprzęcie

Muwisz sensorki sie popsuły :frowning:

Dokładnie, to jest możliwe … Kiedy kupiłes mysz?

eeeee nie przesadzajcie mysh mam od pol roku… wyglad ajeszcze jak nowa… a ona nie ze sie przycina tylko czasem jest tak ze staje w iejscu kursor i nic niemoge zrobic …tylko wyjac wtyk i jeszcze raz wlozyc :stuck_out_tongue:

Ja bym jednak stawiał na coś z wejściem PS/2 :smiley: Może dobrze po stronie płyty głównej, a “wtyczka” w rozsypce :smiley:

Jakie ostatnio progosy instalowałeś ?

Spróbuj cofnąć system do momentu gdzie t nie występowało

P.S Uważaj na waże pliki -zapisz je gdzieś najlepiej na CD lub dyskietce bo dyski są przywracane

nie chce mi sie tak motac wolalbym jakies prostrze rozwiazanie a wlasnie sobie przypominam ze kiedys instalowalem stery do klawy pobrane ze strony producenta i wtedy po wcisnieciu ktorgos z klawiszy specjalnych klawy zaciely mi sie klawa i myszka wiec odinstalowalem je i to chyba od tamtej pory… moze jakies wpisy zostaly albo cos… przczyszcze rejestr i polukam czy jakies pliki nie zostaly :evil: