Myszka no-name - nie moge znalezc sterownikow

Witam wszystkich - moj kolega podarowal mi myszke przewodowa usb mini nieznanej firmy (nic kompletnie nie jest na niej napisane) i powiedzial ze nie ma do niej plyty ze sterownikami - myszka strasznie mi sie podoba i chcialbym z niej skorzystac, ale nie moge za chiny ludowe znalezc nigdzie do niej sterownikow. Probowalem juz programy wyszukujace automatycznie sterowniki do urzadzen ale najwidoczniej Unknown Device mi jakos szybko nie zniknie z listy urzadzen :frowning: znalazlem sprzedawce tej myszki ale dotychczas nie odezwal sie na moja prosbe o poinformowanie mnie gdzie mozna znalezc stery do tej myszki.

Sprobowalem oczywiscie inny system (vista i 98 nawet oraz ubuntu) - bezskutecznie

Probowalem oczywiscie rozne wejscia usb

probowalem na chama zainstalowac sterowniki od innych myszy ale ich nie przyjmuje

wyglada jak ta myszka - 31YjANC1-eL.SS500.jpg

jesli ktos mi jest w stanie pomoc to bylbym bardzo wdzienczny

Może pomoże zakup przejściówki na PS2.

a USB masz włączone ?,albo włączenie portów,albo przejściówka z USB na PS2 i podłączenie jak zwykłej myszki,można też ją rozkręcić,aby zobaczyć jaki ma układ,aby można było poszukać sterowników,zobacz też czy myszka nie ma przełączenia PC/Mac pod spodem

soulfly21 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.