Myszka/panel i problem z podwojnym klikniciem

Witam , od jakiegos czasu zaraz po uruchomieniu systemu moja myszka nie odpowiada na podwojne klikniecie/zaznacznie np. w GG nie moge wybrac osoby , na przegladarce nie moge kliknac odnosnikow… trwa to przez jakies 4 , 5 minut a pozniej wszystko juz gra… Wydaje mi sie ze ma to bezposredni wplyw Kasperskiego, ale jeszcze nie jestem pewnien , dzisiaj go odinsataluje… Macie moze jakies sugestie jak to sprawdzic. ??

Odinstaluj Kasperskiego i powiedz czy wszystko wróciło do normy czy nie .

Tyle to i on powiedział że zrobi :?

A w tym czasie dokonywałeś jakichś zmian w systemie ?

OK, wywalilem Kaspra…ale dalej mam ten problem… powoli dochodze do wniosku ze Vista glupieje jesli mam dwa moduly sterujace…czyli pada i myszke… dzisiaj odinstalowalem myszke i pada-restart-wykryl pada i wszystko na razie chodzi… zaraz bedzie nowy restart z NOD’em 32 zamiast zamulacza Kaspra i zobaczymy jak bez sterow myszy pojdzie…

Złączono Posta : 29.05.2007 (Wto) 21:08

:lol: ok udalo mi sie wystartowac system bez prblemow, czyli jendak mialem racje …Vista glupieje jak mam dwa urzadzenia wskazujace… bede jeszcze eksperymentowal z tym ale jak na razie to nie polecam na laptopach uzywac myszki i pada…

Co do Kasperskiego to go wywalilem i zaistalowam NOD’a …wymiata jak na razie a system sie uruchamia blyskawicznie w porowaniu z Kasprem…