Myszka - problem z przeciąganiem

Witam,

mniej więcej od 2 miesięcy używam myszki firmy Tracer - dokładnie tej http://merlin.pl/Mysz-Tracer-Trm-So23-9-Klaw-Scrollball-Usb/browse/product/208,493099.html

Na początku wszystko było ok, ale po jakimś czasie pojawił się problem - kiedy trzymam wciśnięty lewy przycisk myszka zachowuje się tak, jakbym go trzymał przez chwilę, puszczał, znów łapał i tak na zmianę. Np. kiedy zaznaczam tekst biorą mnie straszne nerwy, bo np chcę zaznaczyć 3 słowa - klikam, przeciągam i kiedy jestem na 2 słowie zaznaczenie znika i litery zaznaczają się od 2 słowa - tak jakbym puścił przycisk i wcisnął ponownie. Frustrujące.

Inny przykład - grając w pasjansa przeciągam kartę przypuśćmy z lewej strony na prawą a ona mi upada gdzieś na środku - a ja cały czas trzymam wciśnięty lpm…

Nieraz też klikam raz w coś a kliknięcie jakby nie zaskakuje - to przeszkadza szczególnie w grach, kiedy np. chcę strzelić - klikam ale nie oddaję strzału.

Mam zainstalowane sterowniki z płytki którą dostałem razem z myszką, dzisiaj je usunąłem i zainstalowałem od nowa ale wciąż dzieje się to samo.

Czy jest sposób by to naprawić czy po prostu trafiłem wadliwą myszkę i muszę ją zmienić?

Pozdrawiam

Wydaje mi się, że to jakaś wada lewego mikrostyku myszki. Jeżeli myszka jest nowa i posiadasz dowód zakupu, to oddaj ją na gwarancję. Wymienią Ci na nową, bądź oddadzą pieniądze.

Jeżeli jest na gwarancji to się nie patyczkuj tylko niech Ci wymienią. Ew. naprawa jest bardzo prosta. Swojej myszki używam od ładnych paru lat i przyzwyczaiłem się do niej. Jak się zdarzy, że przycisk przestaje działać, to wlutowuje od innego gryzonia. Prosta sprawa.