Myszka się tnie

Witam,

Od pewnego czasu mam dość irytujący problem z myszką. Chodzi o to że podczas ruchów myszką kursor reaguje inaczej. Np. gdy ruszam myszką w boki to zdarza się że kursor leci na skos i nie mogę go wyprostować bo leci ciągle po linii skośnej tak jak jest znak slash ( / ). Myszka to A4Tech x748k Evolution. Odświeżanie jest na 1000Hz, na 500 jest tak samo.

Może to wina myszki>>>?? spróbuj podłączyć inna i sprawdź czy dalej jest to samo,jak nie to czas zainwestować w nową:)

a czyściłeś ją kiedyś #-o jak nie to trzeba rolki i środek dobrze wyskrobać z brudu i kurzu =D>

Na starej za 20zł mi się tak nie działo.

Myszka ma około 3 miesięcy.

Cześć

Sprzęt sprzętowi nie równy, to że stara myszka działała bezproblemowo nie musi oznaczać że z nową też tak będzie.

Jeżeli masz możliwość sprawdź ją na innym komputerze.

Nie zaszkodzi ją wyczyścić.

Też kiedyś miałem przypadek, że kursor sam wędrował po ekranie (najczęściej na ukos) pomimo iż nie ruszałem myszką. Niestety po niedługim czasie myszka “zdechła”.

zbyl , tylko że u mnie nie jest tak że kursor rusza się sam ale jak ja ruszam myszką.

Dziwne jest też to że tak się dzieje mniej więcej co drugi dzień. Dzisiaj akurat tak nie mam ale wczoraj zaś były problemy.