Myszka się wyłącza

(werewolf836) #1

Mam mały problem,właczam komputer myszka świeci i działa jednak jakoś tak przycina się,na innej ten sam probem,kilka dni wcześniej działało ok,po kilku minutach myszka się wygasza i dopiero po restarcie znowy działa na jakieś 5minut,co to może być?Myszki działają na drugim moim komputerze.

(MariuszListecki) #2

Jaki port usb cz ps/2

Jak usb to przewód albo port walniety jak ps to wejście jest walniete USB zmień port jak możesz

(werewolf836) #3

Na wszystkich portach jest to samo,chyba wina tkwi w ... --> wchodzę do menadżera urządzeń i mam 3znaki zapytania.

1.Inne urządzenia

2.Kontroler multimediów

3.Kontrolery multimediów wideo

Tyle tylko że nie mogę znaleść żadnych sterowników przy atomatycznym wyszukiwaniu.

(djosdanielos) #4

zaktualizuj sterowniki płyty głównej i karty graficznej znajdziesz je na stronie producenta jeśli nie wiesz jaki masz model płyty głównej sprawdź programem np.http://www.dobreprogramy.pl/Everest-Hom ... 11558.html

(werewolf836) #5

Hmmm podłączyłem myszkę TRACER od lapka i działa,nie wiem o co biega,w m.urządzeń widziałem coś jak (kontroler myszki zgodny z HID)Chyba te wszystkie chinskie wynalazki E5 mają jakieś problemy ze starszymi kompami