Myszka źle działa

Witam,

Mam problem ponieważ gdy zjeżdżam myszką tym kułeczkiem miedzy prawym a lewym klawiszem zjeżdżam na dół to np zrobi troche na dół robie następny obrót tego kułeczka na doł i i idzie na doł nie da sie ciagle jechać na dół i w góre jest tak samo.

Prosze szybko o pomoc

Mysz ci przecież dobrze działa. Jak chcesz, aby przewijało ci więcej za jednym obrotem kółeczka, to wejdź do panelu sterowania - sprzęt i dźwięk - mysz i w zakładce - kółko - o tyle linii na raz, zwiększ wartość w okienku tak, aby ci pasowało. Możesz ewentualnie zaznaczyć opcję - o jeden ekran, wtedy za jednym obrotem kółeczka przewinie ci się cała strona. Zakładam, że masz win 7. Sprawdziłem u siebie, wszystko działa, jak opisałem. Na innym systemie opcje mogą być bardzo podobne. W tym swoim wyjaśnieniu problemu namotałeś, że ciężko zrozumieć, o co ci chodzi.

To nic nie działa nie zrozumiałeśmnie ja nie chce żeby mi sie dużo przewijało tylko ze jak 2 razy chce na doł to mi sie zrobi raz na doł i do gory a powinno być 2 razy na doł

Sprawdź w sterowniku myszy powinna być tam zakładka przewijanie / kółko etc. Jeśli to nie wina tego radzę wziąć śrubokręt rozkręcić, przeczyścić i wtedy sprawdzić :slight_smile: