Myszka zwariowala

Mam problem z myszka media-tech optyczna.

Przycina sie co jakis czas na sekunde albo na stale, rowniez czasami zaczyna wariowac tnz. lata sama po ekranie i na wszystko klika. Co moze byc tego przyczyna? I czy daloby rade jakos to naprawic?

Wiecej info o myszce proszę.

Bezprzewodowa ?

Witam

Miałem podobny problem, więc kupiłem sobie podkładkę taką w kolorze ciemno-niebieski a także przeczyściłem wejście do PC-myszki, przy wyłączonym kompie!!

Pomogło choć u ciebie może być niekoniecznie podobnie jak u mnie.

Pozdrawiam :slight_smile:

wiec tak:

myszka ma wejscie ps2 przewodowa, a podkladke mam biala i pracuja na tej podkladce juz bardzo dlugo dluzej niz ta myszka.

Mnie to wygląda na złamany przewód. Najprawdopodobniej przy samym wyjściu z myszki.

Spróbuj bez podkładki.

przewod jest caly.

Mam pytanie czy jest mozliwe to ze cos w windowsie sie popapralo? bo kiedys w szkole mielismy podobny komputer ale poszedl na format i nie wiem czy myszka byla wymieniana czy tez nie bo wszystkie sa jednakowe.

Jezeli to nie windows to bedzie chyba trzeba kupic nowa myszke.

Witam

Nie ma co dużo kombinować, możesz włożyć inną myszkę i zobaczyć

czy pracuje?, a jako podkładkę polecam tylko ciemne tło, a dla myszki

optycznej najlepszy kolor to jak wcześniej napisałem. Niedawno

nabyłem nową podkładkę w sklepie komputerowym i tam właśnie słyszałem taką opinię na temat podkładek pod myszki optyczne.

Mój kolor podkładki jest taki ciemno-niebieski.

Co zaś tyczy się Win to myszka ma swoje dwa stery jeden to:

Win/system32/Drivers/i8042prt.sys

/mouclass.sys

Podzrawiam

Moim zdanie jest to wina albo uszkodzonego przewodu myszy lub uszkodzonego portu PS/2 (u mnie kiedy muszka w ten właśnie sposób zaczęła szaleć okazało się, że walnięty jest port). Ale dopóki doputy nie podłączysz innej myszki i trochę na niej popracujesz nie będziemy mieli pewności o w czym tkwi problem…