Myszka

Witam , mam taki problem mianowicie :wskaznik myszki czasem sam sie przesowa po polpicie :o wyglada to tak jakby ktos sciagal go magnesem na lewa strone lub do gory , mam system XPsp2 a wczesniej przy systemia XP sp1 wszystko bylo ok prosze o pomoc :frowning:

To najprawdopodobniej mysz optyczna, a podloze na ktorym stoi jest nierowne i to jest przyczyna przesowania sie wskaznika

proponuje skorzystac z podkladki :slight_smile:

nie to jest zwykla myszka przewodowa :o

Mysz optyczna też może być przewodowa. Jest z kulką czy bez?

jest z kulka i nie jest optyczna typowa standartowa myszka najprostsza :slight_smile:

to jest wina sp2-też tak mam- i coraz bardziej zaczyna mnie to ******** wkurzac :slight_smile: z tym że ja mam bezprzewodową, optyczną

crazyworld : po 1, nic w Win nie dzieję się bez przeczyny

po 2: to jest wina twojej myszki i sensora optycznego a nie windozy - jak się kupuje ■■■■ to tak jest niestety.

edyp : Tak jak ktoś pisał wyżej może być nie równa powierzchnia, o ile w optykach nawet jak jest ardzo równa powierzchnia to i tak w tańszych modelach wskaźnik będzie się przesówał, o tyle w kulce jest tylko jedno wytłumaczenie :stuck_out_tongue:

A może czyszczenie myszy.

Podkładka pod mysz.

Może pracujesz na sterach systemowych, to spróbuj wgrać najnowsze do myszy i zobacz.

Sprawdź czy nie scisnołeś gdzieś kabla od myszki

(dosunięte biurko do końca ściany czy coś takiego).

taaaa to widocznie poglądy się zmieniły, bo ja własnie taką odpowiedz dostałem-

Tak już jest, masz zapewne SP2 to chyba przez niego, ale nie wiedomo czemu tak się dzieje  

poczytaj http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=47865&

P.S.moja myszka (zestaw z klawiaturą) to creative i nie uważam tego za ■■■■

moim zdaniem to podkładka, spróbuj na innej