Myszki Excellence Line

Zostałem “szczęśliwym” użytkownikiem myszki Excellence Line typ Camur /USB, 6-przyciskowa z rolką/. Niestety, nie było do niej driverów /prawa buszu w REAL-u/, na stronie producenta excline.com, pomimo zapowiedzi także. Przebuszowałem różne stronki ze sterownikami i dalej kaplica. Nie mogę uruchomić dwóch przycisków pod kciukiem. Cztery przyciski i rolka działają bez zarzutu. Pomóżcie Chłopy, bo mnie - starego zwariowanego emeryta - krew zaraz zaleje. Z góry wielkie dzięki za pomoc. :frowning:

A czemu krzyczysz, opcja edytuj i popraw.JNJN

Zamiast pisać OT, mógłbyś raczej pomóc w zgłębieniu nierozwiązywalnego przeze mnie problemu. Krzyk mój jest wyrazem krańcowego wyczerpania nerwowego, ale dla Ciebie to tylko pretekst do zaistnienia na forum, czyż nie? Tym bardziej dziwne, żeś jest modem tego forum.Dla spokoju duszy Twej zmieniam tytuł. Ponawiam więc swoją prośbę do wszystkich znających temat tych myszy bez driverów. Pomóżcie, proszę !!

Panie kolego kłania się regulamin i netykieta. Modzi są właśnie od tego. Poświęcają swój czas, żeby pilnować porządku na forum. Każdego też czasem szlag trafia, ale staramy się hamować.