Myszki laserowe są dobre?

Mam zamiar kupić sobie myszkę laserową, jaka podkładka będzie najlepsza? (mam ergonomiczną)

-I czy będzie dobra jakość? Widziałem u kumpla ze myszką laserową niezbyt można było grać w FPS…

Materiałowa,lub jakaś gładka bez takich wgłębień [chodzi mi o takie co są w supermarketach za 5 zeta]

Celownik skakał czy co??

Myszki laserowe działają na wszystkich powierzchniach fakturowanych tak samo jak optyczne, pyzatym one są lepsze od kulek nie wiem co widziałeś u kolegi ale chyba on nie umie się obsługiwać myszką bo ja nigdy wżyciu swojego optyka nie zamieniłbym na kulkę.

Tak tak, skakał…

Mam nadzieje że jak kupie sobie jakąś lepszą, to będzie spoko.

ja używam laserka i jestem zadowolony.Nie mam żadnej podkładki i chodzi mi dobrze.

Polecam laserka bo ta z kulką trochę mi np przeszkadzała tzn.brudziły się te części w środku i mycha chodziła jak chciała.

Polecam Myszkę laserową.

zła podkładka\powierzchnia i wiązka lasera wariowała i dlatego celownik skakał :wink:

Na pewno wiesz o czym piszesz ?

Niestety nie zgodzę się że optyczna chodzi na fakturyzowanej bo bynajmniej moja A4 Tech nie chodzi.

Jak się nie zgadasz, uzasadnij…

Czyli zwykłej czy jakiej?

Takiej chropowatej.

Jak sie kupuje tandetę za kilkanaście zł to tak sie potem ma

Kumplowi mycha za 6 dych też nie chodzi na chropowatej podkładce. Gdybyś miał pojęcie na jakiej zasadzie to działa to byś nie czepiał się mojej mychy. :smiley:

Tak się składa że ma większe pojęcie, niż Ci się wydaje i nigdy nie kupię niczego z tandetnej chińszczyzny a szczególnie oznaczoe symbolem A4.

(Po prostu szanuję swoje pieniądze).

Radzę sobie darować takie teksty, szczególnie pierwsze zdanie.

To znasz też pewnie pojęcie że każdy się cieszy z tego co ma. Szczerze mówiąc nie przywiązuję dużej wagi do takich drobiazgów jak mycha. Chodzi, jest ładna i praktyczna. Ja od myszki nic więcej nie wymagam.

Ja mam zwykłą optyczną myszkę E5… podkładkę Qck mini Steel i powiem tylko jedno… myszka z Biedronki… (jakaś promocja była, że mysz kosztowała 15 zł)… mam już ją od ponad 2 lat… ileż to razy ona mi nie latała z biurka to i tak działa… Czasem nawet jakieś niby tanie badziewie może być przydatne :wink:

oraz nie pracuje na każdym podłożu

:brawo:

Może teraz ktoś zrozumie że nie trzeba kupować jakiś markowych drogich rzeczy.Ja sam posiadam myszkę z manty za 19 zł i klawiaturę jakąś tam multimedialną i mam to ponad rok i nić się nie dzieje,sprawnie wszystko działa :smiley:

fiesta zachowuje się jak niektórzy moi koledzy którzy wolą kupić koszulkę za 99,99zł tylko dlatego bo gdzieś tam jest taki mały napis jak adidas :shock:

Niestety jakość jest najczęściej diametralnie różna, nawet gdy o tym nie wiesz. :stuck_out_tongue:

Optyczne nie sprawdzają się na chropowatych, błyszczących nawierzchniach…