Myszy i klawiatury bezprzewodowe. Kilka pytań

Chciałbym kupić sobie mysz i klawiaturę bezprzewodową i mam kilka pytań.

1.Jak często trzeba ładować te bajery. Chcę mieć akumulator a nie baterie.

  1. Jakie polecacie. Moga być oddzielnie, mogą być razem. Chce aby myszka miała dużo DPI czy jakoś tak. Prosiłbym o linki z allegro. No i ceny podawajcie jakieś jak najniższe ale fajne niech będą te rzeczy.

DPI to rozdzielczość, im wyższa, tym szczegółowiej “ruszasz myszą”, że to tak ujmę, “liczba plamek przypadająca na cal długości”.

Wiem. Napisałem “czy jakoś tak” bo nie pamietałem dokładnie nazwy. A macie jakies propozycje???

powiedz najpierw do czego potrzebujesz… ;/ gier, internetu, biura itd…

No pisze że dużo DPI. Głównie do gier no i internetu.

Nie kupuj najtańszej bo będziesz wymieniał te niby “akumulatory” co 3 dni. Ja tak miałem jak kupiłem najgorszy chłam. Myszka co 3 dni się rozładowywała. Klawiatura bezprzewodowa? Nie wiem po co. Miałem i żadnej różnicy niema, tyle że akumulatory zmieniasz. IMO za zaoszczędzone pieniądze lepiej kupić 2 porządne urządzenia na kablu zamiast bez kabla. DPI - dots per inch :wink:

a co polecacie przewodowego???

Himmak5g , wiesz my możemy polecać dużo, bo tych produktów jest zatrzęsienie, powinieneś sam popatrzeć co Ci się podoba, a potem poczytać, czy Ci to się zaraz nie rozleci. Jeden woli klawisze płaskie, drugi wysokie, trzeci normalną myszkę, czwarty pokręconą z 20 przyciskami… Choć sprecyzuj co wymagasz od sprzętu. A co do bezprzewodowości - dobra jak chcesz grać nią w piłkę, c zy sobie porzucać głównie.

http://allegro.pl/item433771892_fortron … mocja.html a co sądzicie o tym zasilaczu bo nie chce nabijać postów.

Microsoft i Logitech mają produkty wysokiej jakosci :slight_smile: polecam

Co do pytania ile trzymają baterie . W niektórych myszkach na 2 możesz z 2 miesiące grać spokojnie a na innej z tydzień . Z klawiaturami jest trochę inaczej bo nawet 2 lata może trzymać bateria , ale czasami tylko z 3 miechy . (kiedyś był test klawiatur i mysz bezprzewodowych w jakiejś gazetce)