Myszy i klawiatury bezprzewodowe. Kilka pytań


(Himmak5g) #1

Chciałbym kupić sobie mysz i klawiaturę bezprzewodową i mam kilka pytań.

1.Jak często trzeba ładować te bajery. Chcę mieć akumulator a nie baterie.

  1. Jakie polecacie. Moga być oddzielnie, mogą być razem. Chce aby myszka miała dużo DPI czy jakoś tak. Prosiłbym o linki z allegro. No i ceny podawajcie jakieś jak najniższe ale fajne niech będą te rzeczy.

(Blotny) #2

DPI to rozdzielczość, im wyższa, tym szczegółowiej "ruszasz myszą", że to tak ujmę, "liczba plamek przypadająca na cal długości".


(Himmak5g) #3

Wiem. Napisałem "czy jakoś tak" bo nie pamietałem dokładnie nazwy. A macie jakies propozycje???


(Swizz13) #4

powiedz najpierw do czego potrzebujesz.. ;/ gier, internetu, biura itd..


(Himmak5g) #5

No pisze że dużo DPI. Głównie do gier no i internetu.


(Baner) #6

Nie kupuj najtańszej bo będziesz wymieniał te niby "akumulatory" co 3 dni. Ja tak miałem jak kupiłem najgorszy chłam. Myszka co 3 dni się rozładowywała. Klawiatura bezprzewodowa? Nie wiem po co. Miałem i żadnej różnicy niema, tyle że akumulatory zmieniasz. IMO za zaoszczędzone pieniądze lepiej kupić 2 porządne urządzenia na kablu zamiast bez kabla. DPI - dots per inch :wink:


(Himmak5g) #7

a co polecacie przewodowego???


(Blotny) #8

Himmak5g , wiesz my możemy polecać dużo, bo tych produktów jest zatrzęsienie, powinieneś sam popatrzeć co Ci się podoba, a potem poczytać, czy Ci to się zaraz nie rozleci. Jeden woli klawisze płaskie, drugi wysokie, trzeci normalną myszkę, czwarty pokręconą z 20 przyciskami... Choć sprecyzuj co wymagasz od sprzętu. A co do bezprzewodowości - dobra jak chcesz grać nią w piłkę, c zy sobie porzucać głównie.


(Himmak5g) #9

http://allegro.pl/item433771892_fortron ... mocja.html a co sądzicie o tym zasilaczu bo nie chce nabijać postów.


(krzysiek.l) #10

Microsoft i Logitech mają produkty wysokiej jakosci :slight_smile: polecam


(zaklik) #11

Co do pytania ile trzymają baterie . W niektórych myszkach na 2 możesz z 2 miesiące grać spokojnie a na innej z tydzień . Z klawiaturami jest trochę inaczej bo nawet 2 lata może trzymać bateria , ale czasami tylko z 3 miechy . (kiedyś był test klawiatur i mysz bezprzewodowych w jakiejś gazetce)