N a Polsat


(Kamillo 17) #1

Witam.

Zastanawiam się co zrobić. Otóż sprawa wygląda następująco: załóżmy że kupię telewizję "n". Nie ma na niej Polsatu. Czy jest jakaś możliwość odbierania Polsatu w inny sposób?

Pozdrawiam.


(greh) #2

Naziemnie. Ale sam Polsat.


(Filip Hh) #3

Ja myślę ze polsat na n-ce będzie w pierwszym kwartale tego roku.Poczytaj tutaj.


(Ksyksu) #4

Na chwilę obecną możesz kupić "n'sticka", którego podłączasz z tyłu do portu USB, do sticka podłączasz antenę i jeżeli jest już w Twoim mieście prowadzona emisja DVB-T możesz odbierać Polsat cyfrowo. Jeśli nie, jedyne wyjście to naziemny analog, ot zwykłą anteną do TV.

A wszelkie spekulacje na temat Polsatu w n/C+ to imo daleka przyszłość.

Pozdrawiam


(Kpc21) #5

Tak zakłada "rządowy plan cyfryzacji". A przynajmniej zakładał w momencie pisania tego newsa, bo cały plan trafił szlag, kiedy TVP nie wyłoniła operatora multipleksu.

Po dokupieniu tzw. USB sticka będziesz mógł do nBoksa podłączyć antenę naziemną i oglądać Polsat z DVB-T. Nie wiem tylko, czy dotyczy to wszystkich dekoderów, czy tylko tego nowego "turbo". No i do tego musisz być w zasięgu DVB-T (napisz gdzie mieszkasz).


(Kamillo 17) #6

Sprawdzałem, czy moje miasto jest w zasięgu DVB-T, ale niestety okazuje się, że nie. Więc jakby co, trzeba próbować innych sposobów. Dzięki za pomoc.